Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Milicki sukces

Odsłony: 4311

17 stycznia w Miliczu rozegrany został Ogólnopolski Turniej pod nazwą "Piłkarskie AS-y”. Była to impreza organizowana dla Żaków, czyli dzieci z rocznika 2007 oraz młodszych. W zawodach udział wzięły również nasze namysłowskie nadzieje. W milickiej imprezie wystąpiło 9 drużyn, które zagrały ze sobą systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 12 minut. Tradycyjnie w kategorii U-9 na parkiecie rywalizowało 4 zawodników + bramkarz. Turniej zaczął się dla nas od wysokiej porażki z Wratislavią Wrocław 0-3, która jak się później okazało, była decydującą o losach całego turnieju. Jednak od tego meczu czerwono-czarni nie dali się już pokonać w żadnym spotkaniu. Najpierw odprawiliśmy z kwitkiem MKP Wołów 2-0, a następnie po dramatycznym meczu pokonaliśmy Olympic Wrocław 3-2. W kolejnej grze znokautowaliśmy gospodarzy turnieju, Akademię Sportu Milicz aż 7-0. Kolejną ofiarą namysłowian okazał się zespół Parasola Wrocław, który przegrał z nami 0-4. Koncertowy zaś mecz chłopcy rozegrali z „odwiecznym rywalem” z naszego województwa, Victorią Chróścice. Wynik 6-1 jednoznacznie wskazuje kto w tym spotkaniu był górą. A to nie koniec, bo w kolejnej grze znów zafundowaliśmy przeciwnikom nokaut, tym razem 5-0 przegrała ze Startem drużyna First Kick Gmina Czernica. Ostatnie spotkanie imprezy, to z kolei skromna wygrana z Gryfem Świdnica 1-0.

Po rozegraniu 8 spotkań bilans Startu Namysłów prezentował się następująco: 7 zwycięstw i 1 porażka. Zgromadziliśmy 21 punktów, tj. tyle samo, co drużyna Wratislavii Wrocław. Niestety, porażka w bezpośrednim starciu zadecydowała o zajęciu przez nas 2. miejsca. Brązowe medale i najniższy stopień podium przypadł natomiast Olympicowi Wrocław. Dodatkowo kolejny raz Królem Strzelców turnieju z imponującą liczbą 19 bramek został Kacper Sucharski.

Podsumowując: młodzi piłkarze z rocznika 2007 notują po występie w Poznaniu kolejne świetne zawody na swoim koncie. 2. lokata w ogólnopolskiej imprezie, do tego efektowna gra, wiele zdobytych bramek, wysokie zwycięstwa oraz walka i zaangażowanie. To wszystko w Miliczu zaprezentowali czerwono-czarni, za co kolejny już raz należą im się wielkie brawa. [KB]

"PIŁKARSKIE AS-Y" - MILICZ 2016 R.
niedziela, 17.01.2016
MECZE STARTU NAMYSŁÓW
Start Namysłów – Wratislavia Wrocław
(-)
0-3
Start Namysłów – MKS Wołów
(Sucharski 2)
2-0
Start Namysłów – Olympic Wrocław
(Sucharski 2, D.Romaniuk)
3-2
Start Namysłów – Akademia Sportu Milicz
(Sucharski 3, Furmański 2, Borczyk, D.Romaniuk)
7-0
Start Namysłów – Parasol Wrocław
(Sucharski 2, D.Romaniuk, samobójczy)
4-0
Start Namysłów – Victoria Chróścice
(Sucharski 5, Borczyk)
6-1
Start Namysłów – First Kick Gmina Czernica
(Sucharski 4, Borczyk)
5-0
Start Namysłów – Gryf Świdnica
(Sucharski)
1-0

 

„PIŁKARSKIE AS-Y” MILICZ 2016 - KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

L.P KLUB PKT.
1. Wratislavia Wrocław 21
2. Start Namysłów 21
3. Olympic Wrocław 18
4. MKP Wołów 13
5. Victoria Chróścice 10
6. Gryf Świdnica 8
7. Akademia Sportu Milicz 8
8. Parasol Wrocław 5
9. First Kick Gmina Czernica 0

Kadra Startu Namysłów:
Wąsik – Bryła, Maciej Romaniuk, Klim, Borczyk (3 gole), Furmański (2 gole), Spór, Leszczyński, Dominika Romaniuk (3 gole), Sucharski (19 goli) /+ 1 gol samobójczy/. Trener: Kamil BILIŃSKI.

P.S. Zdjęcie w zapowiedzi (na stronie głównej) wykonała Pani Magdalena Wycisk.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
1 Komentarze | Dodaj własne