TERMINARZ IV LIGI OPOLSKIEJ - SEZON 2016/17
RUNDA JESIENNA '16
1. kolejka – 06.08.2016 (sobota) – godz. 17:00 | |||
LZS Starowice Dolne | 3-0 | TOR Dobrzeń Wielki | 06.08.2016 – g. 17:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | 3-2 | LZS Kup | 06.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | 1-0 | Pogoń Prudnik | 06.08.2016 – g. 17:00 |
KS Krapkowice | 0-0 | OKS Olesno | 06.08.2016 – g. 18:00 |
MKS Gogolin | 6-3 | LZS Piotrówka | 06.08.2016 – g. 17:00 |
Skalnik Gracze | 1-4 | Swornica Czarnowąsy | 06.08.2016 – g. 17:00 |
Polonia Nysa | 1-1 | Start Namysłów | 09.08.2016 – g. 18:00 |
KS Krasiejów | 2-3 | Polonia Głubczyce | 06.08.2016 – g. 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | 2-0 | Małapanew Ozimek | 06.08.2016 – g. 17:00 |
2. kolejka – 13.08.2016 (sobota) – godz. 17:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | 3-5 | Małapanew Ozimek | 13.08.2016 – g. 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | 1-4 | Polonia Głubczyce | 13.08.2016 – g. 17:00 |
Start Namysłów | 1-0 | KS Krasiejów | 13.08.2016 – g. 17:00 |
Swornica Czarnowąsy | 2-1 | Polonia Nysa | 13.08.2016 – g. 15:00 |
LZS Piotrówka | 2-2 | Skalnik Gracze | 13.08.2016 – g. 17:00 |
OKS Olesno | 3-1 | MKS Gogolin | 13.08.2016 – g. 17:00 |
Pogoń Prudnik | 0-3 | KS Krapkowice | 13.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Kup | 1-0 | LZS Agroplon Głuszyna | 13.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Starowice Dolne | 3-2 | Po-Ra-Wie Większyce | 13.08.2016 – g. 17:00 |
3. kolejka – 17.08.2016 (środa) – godz. 18:00 | |||
Po-Ra-Wie Większyce | 3-2 | TOR Dobrzeń Wielki | 17.08.2016 – g. 18:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | 1-1 | LZS Starowice Dolne | 17.08.2016 – g. 18:00 |
KS Krapkowice | 1-1 | LZS Kup | 17.08.2016 – g. 18:00 |
MKS Gogolin | 3-0 | Pogoń Prudnik | 17.08.2016 – g. 18:00 |
Skalnik Gracze | 0-0 | OKS Olesno | 17.08.2016 – g. 18:00 |
Polonia Nysa | 1-2 | LZS Piotrówka | 17.08.2016 – g. 18:00 |
KS Krasiejów | 1-2 | Swornica Czarnowąsy | 17.08.2016 – g. 18:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | 1-0 | Start Namysłów | 17.08.2016 – g. 18:00 |
Małapanew Ozimek | 0-1 | Polonia Głubczyce | 31.08.2016 – g. 18:00 |
4. kolejka – 20.08.2016 (sobota) – godz. 17:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | 1-3 | Polonia Głubczyce | 21.08.2016 – g. 17:00 |
Start Namysłów | 3-0 | Małapanew Ozimek | 14.09.2016 – g. 17:00 |
Swornica Czarnowąsy | 4-0 | Chemik Kędzierzyn-K. | 20.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Piotrówka | 3-1 | KS Krasiejów | 20.08.2016 – g. 17:00 |
OKS Olesno | 0-3 v.o. | Polonia Nysa | 20.08.2016 – g. 17:00 |
Pogoń Prudnik | 0-2 | Skalnik Gracze | 20.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Kup | 1-0 | MKS Gogolin | 20.08.2016 – g. 17:00 |
LZS Starowice Dolne | 1-1 | KS Krapkowice | 20.08.2016 – g. 17:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | 1-3 | LZS Agroplon Głuszyna | 20.08.2016 – g. 17:00 |
5. kolejka – 27.08.2016 (sobota) – godz. 17:00 | |||
LZS Agroplon Głuszyna | 0-1 | TOR Dobrzeń Wielki | 27.08.2016 – g. 17:00 |
KS Krapkowice | 1-4 | Po-Ra-Wie Większyce | 27.08.2016 – g. 17:00 |
MKS Gogolin | 0-3 | LZS Starowice Dolne | 27.08.2016 – g. 17:00 |
Skalnik Gracze | 2-0 | LZS Kup | 27.08.2016 – g. 17:00 |
Polonia Nysa | 1-0 | Pogoń Prudnik | 27.08.2016 – g. 17:00 |
KS Krasiejów | 3-0 | OKS Olesno | 27.08.2016 – g. 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | 3-0 | LZS Piotrówka | 27.08.2016 – g. 17:00 |
Małapanew Ozimek | 2-2 | Swornica Czarnowąsy | 27.08.2016 – g. 17:00 |
Polonia Głubczyce | 5-1 | Start Namysłów | 27.08.2016 – g. 14:30 |
6. kolejka – 03.09.2016 (sobota) – godz. 16:30 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | 1-1 | Start Namysłów | 03.09.2016 – g. 16:30 |
Swornica Czarnowąsy | 0-4 | Polonia Głubczyce | 03.09.2016 – g. 16:30 |
LZS Piotrówka | 2-5 | Małapanew Ozimek | 03.09.2016 – g. 13:00 |
OKS Olesno | 3-1 | Chemik Kędzierzyn-K. | 03.09.2016 – g. 16:30 |
Pogoń Prudnik | 1-0 | KS Krasiejów | 03.09.2016 – g. 16:30 |
LZS Kup | 1-1 | Polonia Nysa | 03.09.2016 – g. 13:00 |
LZS Starowice Dolne | 2-1 | Skalnik Gracze | 03.09.2016 – g. 16:30 |
Po-Ra-Wie Większyce | 1-0 | MKS Gogolin | 03.09.2016 – g. 16:30 |
LZS Agroplon Głuszyna | 4-1 | KS Krapkowice | 03.09.2016 – g. 16:30 |
7. kolejka – 10.09.2016 (sobota) – godz. 16:00 | |||
KS Krapkowice | - | TOR Dobrzeń Wielki | 10.09.2016 – g. 16:00 |
MKS Gogolin | - | LZS Agroplon Głuszyna | 13.09.2016 – g. 17:00 |
Skalnik Gracze | - | Po-Ra-Wie Większyce | 10.09.2016 – g. 16:00 |
Polonia Nysa | - | LZS Starowice Dolne | 10.09.2016 – g. 16:00 |
KS Krasiejów | - | LZS Kup | 10.09.2016 – g. 16:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | - | Pogoń Prudnik | 10.09.2016 – g. 16:00 |
Małapanew Ozimek | - | OKS Olesno | 10.09.2016 – g. 16:00 |
Polonia Głubczyce | - | LZS Piotrówka | 10.09.2016 – g. 16:00 |
Start Namysłów | - | Swornica Czarnowąsy | 11.09.2016 – g. 16:00 |
8. kolejka – 17.09.2016 (sobota) – godz. 16:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | - | Swornica Czarnowąsy | 17.09.2016 – g. 16:00 |
LZS Piotrówka | - | Start Namysłów | 17.09.2016 – g. 16:00 |
OKS Olesno | - | Polonia Głubczyce | 17.09.2016 – g. 16:00 |
Pogoń Prudnik | - | Małapanew Ozimek | 17.09.2016 – g. 16:00 |
LZS Kup | - | Chemik Kędzierzyn-K. | 17.09.2016 – g. 16:00 |
LZS Starowice Dolne | - | KS Krasiejów | 17.09.2016 – g. 16:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | - | Polonia Nysa | 17.09.2016 – g. 16:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | - | Skalnik Gracze | 17.09.2016 – g. 16:00 |
KS Krapkowice | - | MKS Gogolin | 17.09.2016 – g. 16:00 |
9. kolejka – 24.09.2016 (sobota) – 15:00 | |||
MKS Gogolin | - | TOR Dobrzeń Wielki | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Skalnik Gracze | - | KS Krapkowice | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Polonia Nysa | - | LZS Agroplon Głuszyna | 24.09.2016 – g. 15:00 |
KS Krasiejów | - | Po-Ra-Wie Większyce | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | - | LZS Starowice Dolne | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Małapanew Ozimek | - | LZS Kup | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Polonia Głubczyce | - | Pogoń Prudnik | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Start Namysłów | - | OKS Olesno | 24.09.2016 – g. 15:00 |
Swornica Czarnowąsy | - | LZS Piotrówka | 24.09.2016 – g. 15:00 |
10. kolejka – 01.10.2016 (sobota) – godz. 15:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | - | LZS Piotrówka | 01.10.2016 – g. 15:00 |
OKS Olesno | - | Swornica Czarnowąsy | 01.10.2016 – g. 15:00 |
Pogoń Prudnik | - | Start Namysłów | 01.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Kup | - | Polonia Głubczyce | 01.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Starowice Dolne | - | Małapanew Ozimek | 01.10.2016 – g. 15:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | - | Chemik Kędzierzyn-K. | 01.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | - | KS Krasiejów | 01.10.2016 – g. 15:00 |
KS Krapkowice | - | Polonia Nysa | 01.10.2016 – g. 15:00 |
MKS Gogolin | - | Skalnik Gracze | 01.10.2016 – g. 15:00 |
11. kolejka – 08.10.2016 (sobota) – godz. 15:00 | |||
Skalnik Gracze | - | TOR Dobrzeń Wielki | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Polonia Nysa | - | MKS Gogolin | 08.10.2016 – g. 15:00 |
KS Krasiejów | - | KS Krapkowice | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | - | LZS Agroplon Głuszyna | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Małapanew Ozimek | - | Po-Ra-Wie Większyce | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Polonia Głubczyce | - | LZS Starowice Dolne | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Start Namysłów | - | LZS Kup | 08.10.2016 – g. 15:00 |
Swornica Czarnowąsy | - | Pogoń Prudnik | 08.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Piotrówka | - | OKS Olesno | 08.10.2016 – g. 15:00 |
12. kolejka – 15.10.2016 (sobota) – godz. 15:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | - | OKS Olesno | 15.10.2016 – g. 15:00 |
Pogoń Prudnik | - | LZS Piotrówka | 15.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Kup | - | Swornica Czarnowąsy | 15.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Starowice Dolne | - | Start Namysłów | 15.10.2016 – g. 15:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | - | Polonia Głubczyce | 15.10.2016 – g. 15:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | - | Małapanew Ozimek | 15.10.2016 – g. 15:00 |
KS Krapkowice | - | Chemik Kędzierzyn-K. | 15.10.2016 – g. 15:00 |
MKS Gogolin | - | KS Krasiejów | 15.10.2016 – g. 15:00 |
Skalnik Gracze | - | Polonia Nysa | 15.10.2016 – g. 15:00 |
13. kolejka – 22.10.2016 (sobota) – godz. 14:00 | |||
Polonia Nysa | - | TOR Dobrzeń Wielki | 22.10.2016 – g. 14:00 |
KS Krasiejów | - | Skalnik Gracze | 22.10.2016 – g. 14:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | - | MKS Gogolin | 22.10.2016 – g. 14:00 |
Małapanew Ozimek | - | KS Krapkowice | 22.10.2016 – g. 14:00 |
Polonia Głubczyce | - | LZS Agroplon Głuszyna | 22.10.2016 – g. 14:00 |
Start Namysłów | - | Po-Ra-Wie Większyce | 22.10.2016 – g. 14:00 |
Swornica Czarnowąsy | - | LZS Starowice Dolne | 22.10.2016 – g. 14:00 |
LZS Piotrówka | - | LZS Kup | 22.10.2016 – g. 14:00 |
OKS Olesno | - | Pogoń Prudnik | 22.10.2016 – g. 14:00 |
14. kolejka – 29.10.2016 (sobota) – godz. 14:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | - | Pogoń Prudnik | 29.10.2016 – g. 14:00 |
LZS Kup | - | OKS Olesno | 29.10.2016 – g. 14:00 |
LZS Starowice Dolne | - | LZS Piotrówka | 29.10.2016 – g. 14:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | - | Swornica Czarnowąsy | 29.10.2016 – g. 14:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | - | Start Namysłów | 29.10.2016 – g. 14:00 |
KS Krapkowice | - | Polonia Głubczyce | 29.10.2016 – g. 14:00 |
MKS Gogolin | - | Małapanew Ozimek | 29.10.2016 – g. 14:00 |
Skalnik Gracze | - | Chemik Kędzierzyn-K. | 29.10.2016 – g. 14:00 |
Polonia Nysa | - | KS Krasiejów | 29.10.2016 – g. 14:00 |
15. kolejka – 05.11.2016 (sobota) – godz. 13:00 | |||
KS Krasiejów | - | TOR Dobrzeń Wielki | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Chemik Kędzierzyn-K. | - | Polonia Nysa | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Małapanew Ozimek | - | Skalnik Gracze | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Polonia Głubczyce | - | MKS Gogolin | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Start Namysłów | - | KS Krapkowice | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Swornica Czarnowąsy | - | LZS Agroplon Głuszyna | 05.11.2016 – g. 13:00 |
LZS Piotrówka | - | Po-Ra-Wie Większyce | 05.11.2016 – g. 13:00 |
OKS Olesno | - | LZS Starowice Dolne | 05.11.2016 – g. 13:00 |
Pogoń Prudnik | - | LZS Kup | 05.11.2016 – g. 13:00 |
16. kolejka – 12.11.2016 (sobota) – godz. 13:00 | |||
TOR Dobrzeń Wielki | - | LZS Kup | 12.11.2016 – g. 13:00 |
LZS Starowice Dolne | - | Pogoń Prudnik | 12.11.2016 – g. 13:00 |
Po-Ra-Wie Większyce | - | OKS Olesno | 12.11.2016 – g. 13:00 |
LZS Agroplon Głuszyna | - | LZS Piotrówka | 12.11.2016 – g. 13:00 |
KS Krapkowice | - | Swornica Czarnowąsy | 12.11.2016 – g. 13:00 |
MKS Gogolin | - | Start Namysłów | 12.11.2016 – g. 13:00 |
Skalnik Gracze | - | Polonia Głubczyce | 12.11.2016 – g. 13:00 |
Polonia Nysa | - | Małapanew Ozimek | 12.11.2016 – g. 13:00 |
KS Krasiejów | - | Chemik Kędzierzyn-K. | 12.11.2016 – g. 13:00 |
17. kolejka – 19.11.2016 (sobota) – godz. 13:00 | |||
Chemik Kędzierzyn-K. | - | TOR Dobrzeń Wielki | 19.11.2016 – g. 13:00 |
Małapanew Ozimek | - | KS Krasiejów | 19.11.2016 – g. 13:00 |
Polonia Głubczyce | - | Polonia Nysa | 19.11.2016 – g. 13:00 |
Start Namysłów | - | Skalnik Gracze | 19.11.2016 – g. 13:00 |
Swornica Czarnowąsy | - | MKS Gogolin | 19.11.2016 – g. 13:00 |
LZS Piotrówka | - | KS Krapkowice | 19.11.2016 – g. 13:00 |
OKS Olesno | - | LZS Agroplon Głuszyna | 19.11.2016 – g. 13:00 |
Pogoń Prudnik | - | Po-Ra-Wie Większyce | 19.11.2016 – g. 13:00 |
LZS Kup | - | LZS Starowice Dolne | 19.11.2016 – g. 13:00 |