* AKTUALNOŚCI
 


O STRONIE

 

Strona klubu NKS Start Namysłów jest STRONĄ NIEOFICJALNĄ. Uruchomiliśmy ją 9 sierpnia 2007 r. Witryna powstała w miejsce poprzedniej, zawieszonej i zlikwidowanej pod koniec czerwca 2007 r.
Jesteśmy kontynuatorami tradycji poprzednich stron Startu, które w formie nieoficjalnej tworzone były dla kibiców od jesieni 2003 roku. Twórcą i administratorem pierwszego portalu NKS-u (jednego z pierwszych na Opolszczyźnie na poziomie IV ligi) był Tomasz Drobik. Strona o adresie www.startnamyslow.republika.pl, narobiła nieco "szumu" w sieci, jednak przetrwała tylko do zakończenia rundy jesiennej.
Na reaktywację www Startu trzeba było czekać dokładnie rok. Jesienią 2004 roku nastąpiła druga próba zaistnienia. Niestety, historia powtórzyła się i po kilku miesiącach działalności witryna znów została zawieszona.
Trzecie podejście przypadło na początek sezonu 2005/06. Tym razem praca nad stroną została zorganizowana bardziej profesjonalnie. Nad stroną, po raz pierwszy, czuwało kilka, ściśle współpracujących ze sobą osób (m.in. dołączyli dwaj autorzy obecnej witryny). Strona szybko została przeniesiona na płatny serwer, dzięki czemu mogliśmy się wówczas pochwalić ciekawą domeną www.start-namyslow.com. Niestety, mimo dobrych recenzji internautów oraz rzetelności w przekazywaniu informacji, w czerwcu 2007 r. z dalszej pracy wycofał się dotychczasowy administrator. Tym samym po raz kolejny "zniknęliśmy" z globalnych zasobów sieci.
Przerwa nie trwała jednak długo. Ku uciesze nie tylko namysłowskich kibiców postanowiliśmy reaktywować witrynę naszego klubu. Pojawiliśmy się ponownie w zasobach www na początku sierpnia 2007 r. już pod nowym, przyjaznym adresem: www.StartNamyslow.pl. Pierwsze trzy miesiące były okresem przejściowym. Od 31 października można oglądać nas w nowej szacie graficznej.
Sumienna praca związana z szybkim i rzetelnym przekazywaniem wiadomości na temat boiskowych osiągnięć piłkarzy Startu, jak i spraw organizacyjnych w klubie, została doceniona w lutym 2010 r. Podczas II Gali Piłkarskiej Opolszczyzny (organizowanej przez Opolski Związek Piłki Nożnej oraz "Nową Trybunę Opolską") portal StartNamyslow.pl (wraz z witryną ruchzdzieszowice.pl) uhonorowany został nagrodą "Za Promocję Piłki Nożnej w województwie opolskim", jako Najlepsza Piłkarska Strona Internetowa Opolszczyzny w 2009 roku. To dla nas niezwykle cenne wyróżnienie, motywujące w dwójnasób do dalszej pracy przy stronie.
Skład osobowy obecnej redakcji zbliżony jest do poprzedniego. Od sierpnia 2007 r. rolę administratora i redaktora naczelnego piastuje Krzysztof Kopka, natomiast grono redakcyjne tworzy Piotr Głowacki. Do grudnia 2012 r. wiodącą postacią redakcji był również Michał Wilczak, jednak wówczas ze względów prywatnych podjął decyzję o rezygnacji. W miarę możliwości oraz wolnego czasu pomagają nam również Krzysztof Szymoniak, Artur Musiał, Rafał Trojanowski i Krzysztof Kolbuch. Sporadycznie wspierają nas też inni pasjonaci, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy.
Naszym celem jest towarzyszenie zespołowi stale, tak w chwilach triumfu, jak i odpukać, gorszego okresu. W końcu marsz w jednym szeregu z zespołem na dobre i złe jest miarą wierności i oddania swojemu klubowi.
Chcemy być szybsi, dokładniejsi i tradycyjnie obiektywni. Po prostu lepsi. Dlatego nie zamykamy nikomu naszych "drzwi do redakcji" i każdego chętnego serdecznie zapraszamy do współpracy. [KK]

 

REDAKCJA
IMIĘ I NAZWISKO
NICK
ROLA
KONTAKT
Krzysztof Kopka
[KK]
administracja, komentarze, wywiady, statystyka

nks1952@wp.pl
GG: 1328450

Piotr Głowacki
[G]

relacje, wywiady,
wyniki, tabele

-

STAŁA WSPÓŁPRACA
IMIĘ I NAZWISKO
NICK
ROLA
KONTAKT
Artur Musiał
[-]
zdjęcia
-

Stronę najlepiej oglądać poprzez przeglądarkę Internet Explorer
(rozdzielczość 1680 x 1050 pikseli)

 
 * KLUB
    O klubie
    Stadion
    Sukcesy
    Historia
 * SENIORZY
    Kadra
    Tabela
    Wyniki
    Statystyka
 * JUNIORZY MŁODSI
 * SKLEP