* AKTUALNOŚCI
 


Wtorek 19 kwietnia
KOLEJNA PORAŻKA /JUNIORZY STARSI/

Namysłów, dn. 16.04.2011 r. (sobota) - godz. 11:00
20. kolejka wojewódzkiej I ligi juniorów starszych

NKS START NAMYSŁÓW - CZARNI OTMUCHÓW 1-2 (0-2)

0-1 Glogowski 28'
0-2 Wąchała 41' rzut karny
1-2 Pukas 71'

NKS START: Smoleń - Krystian Błach, Paszkowski, Rudzki, Wójcicki - Raszewski, Domalewski [k], Dempniak Syrowiczka - Pukas, Kwaśnik (80.Drapiewski).
Rezerwowi: Kostrzewa, Dworczak.
Trener: Zbigniew BILIŃSKI.

Żółte kartki (dla Startu): -.

Widzów: 20.

Ciekawe spotkanie obejrzała nieliczna grupa kibiców na stadionie w Namysłowie. Wyrównany w sumie mecz przez 90 minut toczył się na wysokich obrotach. Obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych okazji do zdobycia bramek, ale ostatecznie lepsi okazali się otmuchowianie. Czarni otworzyli zresztą wynik zawodów. W 28' przeprowadzili składną, szybką akcję, po której Głogowski umieścił piłkę w siatce. Przy golu nie popisał się Smoleń, który dał się zaskoczyć niemal z zerowego kąta. Kilkanaście minut później Czarni stanęli przed znakomitą szansą na zdobycie drugiej bramki. Szansę wykorzystali, a ściślej rzut karny egzekwowany w 41' (pewnym wykonawcą okazał się Wąchała). Namysłowianie mieli spore pretensje do arbitra o podyktowanie jedenastki, która ich zdaniem nie powinna być w ogóle odgwizdana.

Po zmianie stron czerwono-czarni ambitnie dążyli do odrobienia strat. Sztuka ta udała im się, ale tylko częściowo, w 71', gdy po podaniu Kwaśnika do siatki trafił Pukas. Jak się później okazało, był to dla naszych nadziei gol honorowy. W końcówce meczu mogliśmy doprowadzić do wyrównania, jednak Domalewski (kapitan NKS-u) w dobrej sytuacji nie znalazł sposobu na golkipera Czarnych. [Benny, Domal]

P.S. Zdjęciową galerię z meczu NKS Start - Czarni obejrzeć można TUTAJ .

 
 * KLUB
    O klubie
    Stadion
    Sukcesy
    Historia
 * SENIORZY
    Kadra
    Tabela
    Wyniki
    Statystyka
 * JUNIORZY MŁODSI
 * SKLEP