Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Dominika

Odsłony: 843

Dziś kolejne urodziny w piłkarskim Starcie Namysłów. Tym razem okazję do świętowania ma Dominik Jeziorny, kończący 19 lat. Młodziutki adept futbolu jest na murawie usposobiony ofensywnie, a trafił do seniorów naszego klubu przed obecną rundą wiosenną z GKS-u Dziadowa Kłoda.

Dominik jest póki co anonimową postacią dla kibiców obserwujących zmagania IV-ligowych seniorów, grających na chwałę Namysłowa z herbem „eSki” na piersi. Ale nie jest anonimowy wśród swoich rówieśników, gdyż kilka rund do tyłu terminował przez pół roku w czerwono-czarnej ekipie juniorów młodszych. D.Jeziorny posiada pewne zaległości treningowe, więc siłą rzeczy nie podjął jeszcze walki o meczową osiemnastkę, niemniej cały czas pozostaje w orbicie zainteresowań trenera Damiana Zalwerta. Jest zawodnikiem o sporym potencjale, mogącym występować w roli skrzydłowego lub napastnika. To jeden z najszybszych graczy w namysłowskim klubie, posiadający istny „dynamit” w nogach. Choć wygląda na spokojnego chłopaka, to na murawie przeistacza się w zawziętego, zadziornego i nie odpuszczającego rywalom gracza. Jest zawodnikiem dość wysokim i jak to mówią „wyżyłowanym” (ponad 175 cm), choć stosunkowo szczupłym. Dominik ma tego świadomość i wie, że jeśli poprawi nieco tężyznę fizyczną, to jego dość niewdzięczny styl gry przeciw rywalom będzie jeszcze bardziej uciążliwy. „Młody” posiada dobre uderzenie z dystansu, potrafi też skutecznie wykończyć akcje kolegów. Ma również naturalną smykałkę do gry „sam na sam” z rywalami, więc nietrudno się domyślić, dlaczego akurat ciągnie go do ataku, niczym wilka do lasu. Aktualnie Dominik występuje w drużynie juniorów starszych (do Startu trafił w marcu bieżącego roku), gdzie trener dość regularnie daje mu możliwość pokazania się na boisku.

Fot.: Dominik Jeziorny kończy dziś 19 lat. Wszystkiego najlepszego!

 

Naszemu młodemu atakującemu życzymy zdrowia, szczęścia oraz zadowolenia i uśmiechu w życiu prywatnym oraz sukcesywnego podnoszenia umiejętności na niwie sportowej. Naturalnie życzymy naszemu jubilatowi jak najszybszego debiutu w seniorach, a w niedługiej perspektywie realnego włączenia się do walki o wyjściową jedenastkę. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny seniorów i juniorów, sztab trenerski, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat Dominik! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy