Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

"Oczko" Miłosza

Odsłony: 1033

Mamy powody, aby jednemu z piłkarzy Startu Namysłów złożyć dziś urodzinowe życzenia. Świętującym zawodnikiem jest Miłosz Kostrzewa. To wychowanek czerwono-czarnych, który kończy dziś 21 lat!

Do seniorskiej ekipy NKS-u Miłosz trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Wcześniej oczywiście terminował w młodzieżowych grupach naszego klubu. Posiadający spory potencjał zawodnik na co dzień występuje w bocznych sektorach boiska. Najczęściej na prawej flance, pełniąc rolę bocznego pomocnika. Trzeba przyznać, że gra młodego piłkarza podoba się kibicom, gdyż ten prezentuje naprawdę odważny styl. Posiada swobodę w operowaniu piłką i nie boi się wejść w drybling z atakującymi go przeciwnikami, choć czasem też bywa - jak to u zbierających doświadczenie piłkarzy nierzadko bywa – chimeryczny. Co ciekawe, stosunkowo młodego wieku, Miłosz Kostrzewa może się pochwalić naprawdę okazałym bilansem w seniorskiej piłce. Do tej pory w barwach Startu rozegrał 127 meczów (120 w IV lidze i 7 w Pucharze Polski), strzelając łącznie 9 bramek (8 w meczach o punkty i jedną w PP). Jego najlepszy dotychczas występ w czerwono-czarnych barwach, to niewątpliwie wiosenna rywalizacja przeciw LZS-owi Piotrówka (6-0), z którym ustrzelił hat-tricka. Co ważne, Miłosz jest jednym z kluczowych ogniw czerwono-czarnych, co potwierdził choćby w minionej rundzie jesiennej, występując w każdym z 17-tu spotkań (15-tu w lidze i 2 w PP).

Fot.: Miłosz Kostrzewa (na zdjęciu) kończy dziś 21 lat. [zdjęcie: Agnieszka Michalska]

 

Z okazji „oczka” Miłoszowi życzymy przede wszystkim zdrowia oraz szczęścia w życiu prywatnym oraz stałego podnoszenia umiejętności piłkarskich. Życzymy mu również wciąż regularnych występów w jedenastce NKS-u, a w przyszłości przygody z piłką na poziomie wyższym niż IV liga. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat Miłek! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy