Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Święto Patryka

Odsłony: 860

Dziś kolejne urodziny w Starcie. Pierwszego dnia października okazję do wzniesienia toastu ma Patryk Rachel, który kończy 20 lat. Patryk, to wychowanek WKS-u Miłowice, który do czerwono-czarnych trafił na początku roku. Ściślej do zespołu juniorów starszych, gdzie prezentował się na tyle przekonująco, że trener Damian Zalwert przed sezonem 2017/18 zadecydował o włączeniu go do szerokiej kadry seniorów.

Dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi Patryk Rachel (198 cm wzrostu i 99 kg wagi) przede wszystkim przygląda się poczynaniom swoich kolegów z perspektywy ławki rezerwowych. Póki co, pierwszy golkiper Daniel Speda nie zamierza oddać mu miejsca w bramce za darmo, tym bardziej że w obecnym sezonie prezentuje się znakomicie (w pięciu meczach zachowując czyste konto). Trudna więc przed naszym dzisiejszym jubilatem przeprawa w drodze do zajęcia miejsca między słupkami. W obecnie trwającym sezonie Patryk nie podniósł się jeszcze z ławki, niemniej debiut w seniorskiej ekipie ma już za sobą. Jego jedyny do tej pory występ przypadł w pamiętnym spotkaniu ostatniej kolejki edycji 2017/18. Wtedy to oficjalne pożegnanie z boiskiem miał Zbigniew Pabiniak, a mecz zakończył się naszym efektownym zwycięstwem 4-0 (Patryk zachował czyste konto, notując bardzo solidny występ). Tak czy inaczej, przed naszym (jeszcze) młodzieżowcem mnóstwo pracy i wytrwałości na treningach, aby skutecznie rywalizować o umowną bluzę z numerem pierwszym.

Fot.: Patryk Rachel (na zdjęciu) kończy dziś 20 lat.

 

Patrykowi życzymy zdrowia, szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym. Oczywiście ze zrozumiałych względów życzymy mu także kolejnych udanych meczów między słupkami w czerwono-czarnych barwach. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz sympatycy najważniejszego klubu Namysłowa. Sto lat Patryk! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy