Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Dominika

Odsłony: 1045

Dziś IV-ligowa premiera sezonu na Opolszczyźnie, na którą wszyscy kibice w Namysłowie czekają. Nasz Start zmierzy się z chróścickim beniaminkiem i liczymy, że będzie to dobry, a przede wszystkim zwycięski mecz. Można więc napisać, że czeka nas piłkarskie święto. Ale mamy również w naszej czerwono-czarnej rodzinie święto urodzinowe, gdyż 30 lat kończy nasz nowy zawodnik, Dominik Uryga. Dominik trafił do nas przed kilkoma tygodniami i jest bardzo duża szansa na to, że wywalczy sobie miejsce w wyjściowej jedenastce oraz będzie regularnie reprezentował nasz klub w walce o punkty. To doświadczony piłkarz, który wcześniej miał okazję grać w Budowalnych Pokój i parę ładnych lat przywdziewać barwy LZS-u Starościn. Ale w związku z wycofaniem się starościnian z okręgówki na początku wiosny, nasz nowy zawodnik ostatnie pół roku spędził na grze w WKS-ie Brzeźno (wrocławska klasa B). Grając w Starościnie, dał się zapamiętać naszym zawodnikom z IV-ligowych meczów derbowych, jako piłkarz twardy, silny i nieustępliwy. Generalnie to bardzo charakterny i waleczny gracz, więc niejako idealnie wpisuje się w czerwono-czarne, boiskowe DNA. W Starcie D.Uryga powinien występować jako boczny obrońca, choć próbowany był też, na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, jako stoper. A warto dodać, że kiedyś grywał też jako defensywny pomocnik. Egzamin (także ten sparingowy) zdał w Starcie bez większych problemów, dlatego też cieszymy się, że już dziś zobaczymy go w naszych barwach, debiutującego w czerwono-czarnym trykocie. Dominik jest graczem dynamicznym i skocznym, co oznacza, że atakujący przeciwnicy nie będą z nim mieli na murawie łatwego życia. To twardziel o dobrych umiejętnościach czysto piłkarskich, więc liczymy nie tylko na jego grę, ale też podpowiedzi podczas treningów swoim nowym, młodszym kolegom.

Fot.: Dominik Uryga, nowy zawodnik Startu, kończy dziś 30 lat.


Dominka serdecznie witamy w naszym klubie, przy okazji życząc mu zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia wszystkich marzeń. Do życzeń przyłączają się koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz sympatycy „Chłopców z Pułaskiego”. Sto lat Dominik! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy