Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny "Sarny"

Odsłony: 621

Dziś życzenia urodzinowe przekazujemy Pawłowi Sarnowskiemu, kończącemu 22 lata. Nasz młody pomocnik jest wychowankiem Startu Namysłów, który do seniorskiej kadry czerwono-czarnych trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Co ciekawe, zasilił nasze szeregi będąc zawodnikiem Pomologii Prószków, gdzie w międzyczasie występował w zespołach juniorskich. Warto też wspomnieć, że Paweł ma już też za sobą występy w innym klubie na poziomie seniorskim. Tak się składa, że w rundzie jesiennej sezonu 2016/17 zdecydował się na wypożyczenie do IV-ligowych sąsiadów, czyli Agroplonu Głuszyna. Na szczęście dla nas, po jego zakończeniu zdecydował się powrócić do czerwono-czarnej rodziny i jest z nami do dziś, będąc jedną z ważniejszych postaci w czerwono-czarnej drużynie.

Pawła Sarnowskiego charakteryzują spore umiejętności techniczne i dobry przegląd pola. O jego potencjale niech świadczy fakt, że od pierwszego oficjalnego meczu w Starcie brany jest pod uwagę także przez kolejnych trenerów przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. To waleczny i nieustępliwy zawodnik. Czasem nawet aż za bardzo, przez co ma boiskowe starcia słowne z sędziami i przeciwnikami. Natomiast jeśli chodzi o walory czysto piłkarskie, to do dziś popularny „Sarna” wystąpił w 95 meczach Startu (91 w lidze i 4 w Pucharze Polski), notując 5 bramek po stronie zysków (3 w meczach o punkty i 2 w rozgrywkach pucharowych).

Fot.: Paweł Sarnowski (na zdjęciu) kończy dziś 22 lata. Sto lat i wszystkiego najlepszego!

 

Pawłowi życzymy zdrowia, szczęścia w życiu prywatnym oraz zadowolenia z rozwoju sportowego. Oczywiście życzymy mu dalszego podnoszenia umiejętności i w przyszłości występów na poziomie wyższym niż obecny. Natomiast na tu i teraz, życzymy naszemu zawodnikowi dołożenia cegiełki w spokojnym utrzymaniu Startu w IV lidze oraz ważnych akcji i goli w osobistych statystykach! Najlepiej już dziś w spotkaniu (oby zwycięskim!) przeciw Małejpanwi Ozimek. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat Paweł! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy