Urodziny Wojtka

Odsłony: 4093

Przerwa letnia w pełni, tymczasem u progu lipca w namysłowskim Starcie święto! W pierwszym dniu miesiąca kojarzonego głównie z wakacjami i piękną pogodą okazję do wzniesienia toastu ma Wojciech Czech. Nasz młodzieżowy napastnik kończy dziś 19 lat i z tego powodu życzymy mu oczywiście wszystkiego co najlepsze. Wojtek, to wychowanek Pogoni Trębaczów, który jednak od paru ładnych lat reprezentuje czerwono-czarne barwy. Młody atakujący do seniorskiej kadry powołany został u progu sezonu 2015/16, jednak trudno stwierdzić, że sobie przez miniony okres w drużynie sporo pograł. Terminował głównie w ekipie juniorów starszych, w której regularnie zdobywał gole. Niemniej w premierowym dorosłym sezonie (debiut 22.08.2015 w przegranym 0-1 meczu ze Spartą Paczków) uzbierał w sumie 10 meczów (9 w lidze i 1 w PP). Pewnym zaskoczeniem był więc fakt, że w rundzie jesiennej ostatniej edycji (2016/17) na boisku oraz ławce rezerwowych nie pojawił się ani razu. Jego sytuacja zmieniła się nieco wiosną bieżącego roku. Wtedy to w pierwszym oficjalnym spotkaniu 2017 roku w końcu pojawił się na ostatnie 10 minut na murawie. Wojciech zaprezentował się też kibicom w meczach o IV-ligowe punkty, 3-krotnie mając możliwość wybiegnięcia na boisko. Łączny dorobek Wojciecha Czecha w czerwono-czarnych seniorach, to 14 meczów (12 w IV lidze i 2 w PP), podczas których kibice oglądali go w walce przez 220 minut (184 w meczach o punkty i 36 w pucharze). Młodemu, ale o bardzo dobrych warunkach fizycznych zawodnikowi (187 cm wzrostu) życzymy, aby w kolejnej kampanii trener Zalwert dawał mu zdecydowanie więcej szans na udowodnienie swojej przydatności do zespołu. Bo potencjał W.Czech ma, tyle, że musi mocniej nad sobą popracować.

19 lat to piękny wiek, dlatego z okazji ich ukończenia życzymy Wojtkowi zdrowia, zadowolenia z życia osobistego oraz szkolnego. Życzymy mu także samych sukcesów i stałego rozwijania umiejętności piłkarskich, które pozwolą mu przebić się do wyjściowej jedenastki. A jako napastnikowi życzymy tu także premierowej bramki w barwach NKS-u! Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy czerwono-czarnych. Sto lat Wojtek! [KK]