Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Szymona

Odsłony: 1788

Początek tygodnia rzadko jest lubiany, jeśli jednak mówimy o urodzinach, to od razu humor się wszystkim poprawia. Tak też jest dziś, bowiem w naszej namysłowskiej rodzinie piłkarskiej mamy jubilata. Jest nim Szymon Wolski, nowy stary zawodnik formacji obronnej. Szymon, to jeden z wielu wychowanków w czerwono-czarnej kadrze, który po kilku latach przerwy wrócił do grania w piłkę. Dodajmy, że dziś Szymon kończy 26 lat.

Do kadry namysłowskiego Startu Wolski trafił przed sezonem 2010/11. W tamtym jednak okresie konkurencja w defensywie była na tyle spora, że ostatecznie otrzymał 12 szans gry, wchodząc głównie na końcówki meczów (11 w lidze i 1 w Pucharze Polski). Po tym okresie nasz obecny lewy obrońca niekoniecznie wiązał przyszłość z futbolem, niemniej po wyjeździe za granicę reprezentował niemiecki TSV Emmelshausen. Wrócił jednak w rodzinne strony i stąd mamy go okazję ponownie obserwować na boisku. Za nim na razie dwa spotkania (oba w pełnym wymiarze czasu), które rozegrał od początku rundy wiosennej (po razie w IV lidze i PP). Wydawało się, że w sobotę zaliczy w Krasiejowie mały jubileusz (grę nr 15), ale ostatecznie ze względu na kontuzję nie wystąpił i na razie na jego koncie 14 gier oficjalnych. Ale z dużym prawdopodobieństwem ten mały „jubel” przypadnie mu w udziale w prestiżowej konfrontacji z kędzierzyńskim Chemikiem, bo do tego czasu powinien się wykurować.

Szymonowi w dniu urodzin życzymy zdrowia, żelaznego składu co mecz i premierowego gola w czerwono-czarnych barwach. Oczywiście wszystkiego, co najlepsze życzymy mu też w życiu prywatnym i zawodowym. Do życzeń tradycyjnie przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze i sympatycy NKS-u. Sto lat Szymek! [KK]

Fot.: Szymon Wolski kończy dziś 26 lat.
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy