Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Szymona

Odsłony: 2372

Okazję do świętowania ma Szymon Włoszczyk, kończący dziś 20 lat. To jeden z młodszych piłkarzy w kadrze namysłowskiego Startu. Szymon jest wychowankiem czerwono-czarnych, który w ostatnich latach swoje umiejętności szlifował też w prószkowskiej Pomologii.
Do dorosłego futbolu nasz dzisiejszy jubilat trafił wiosną 2014 roku. Wtedy to został powołany pod broń przez ówczesnego trenera Bogdana Kowalczyka, dzięki czemu w końcówce sezonu 2013/14 otrzymał możliwość rozegrania trzech meczów w III lidze opolsko-śląskiej. W następnym sezonie był już zawodnikiem regularnie otrzymującym możliwość występów w trykocie z „eSką” na piersi (27+1), natomiast w poprzednim (’15/16) zagrał tylko jesienią (13+1) po czym nie wznowił treningów. Szymon powrócił do gry przed rozpoczęciem bieżącej kampanii, jednak po udanym początku sezonu (4 występy w 5 grach) zniknął z pola widzenia trenera Grzegorza Rośka. Łączna suma występów Szymona w NKS-ie, to na dziś 49 (3 w III lidze, 44 w IV lidze i 2 w Pucharze Polski). Młody pomocnik początkowo przymierzany był w Starcie do roli bocznego defensora. Szybko jednak zaczął być przesuwany do przodu i dziś bardziej możemy mówić o nim, jako o bocznym pomocniku, niż obrońcy. To zawodnik o ciekawej technice użytkowej, do tego dobrze zbudowany i szybki. Czasem popularnego „Bączka” ponoszą niepotrzebne emocje, ale liczymy, że z każdym kolejnym rokiem zawodnik ten będzie nabierał niezbędnego boiskowego doświadczenia, więc jego potencjał powinien sukcesywnie wzrastać.

Blondwłosemu zawodnikowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. Przede wszystkim zdrowia i zadowolenia z życia prywatnego. Życzymy mu również stałego podnoszenia umiejętności i szybkiego powrotu najpierw do meczowej 18-tki, a następnie do wyjściowej jedenastki. Oczywiście życzymy mu też premierowej bramki w czerwono-czarnych barwach, najlepiej w swoim 50-tym występie, który (na to liczymy) już na początku wiosny. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy NKS-u. Sto lat „Bączek”! [KK]

Fot.: Szymon Włoszczyk kończy dziś 20 lat. Wszystkiego dobrego!
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy