Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Adriana

Odsłony: 2160

W namysłowskim Starcie dzień po dniu świętujemy piłkarskie urodziny. Po wczorajszym jubileuszu Kamila Smolarczyka, dziś życzenia składamy Adrianowi Ptak. To wychowanek LZS-u Łączany, który dokładnie 26 stycznia kończy 21 lat. Warto tu wspomnieć, że Adrian piłkarskiego abecadła uczył się w czerwono-czarnych zespołach młodzieżowych, natomiast w międzyczasie swoje umiejętności szlifował też w prószkowskiej Pomologii.

Do seniorskiej kadry Startu A.Ptak trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Początkowo nie mógł przebić się do meczowej 18-tki i dopiero pod koniec premierowej dla siebie jesieni pojawił się w składzie. Wiosną 2015 roku znalazł jednak uznanie w oczach ówczesnego coacha (D.Zalwerta), dosyć regularnie meldując się na murawie. W poprzednim sezonie stał się już jedną z kluczowych postaci zespołu (zarówno wspomnianego Zalwerta, jak i kolejnego trenera B.Medyka), a i w obecnym sezonie – co cieszy – trudno wyobrazić sobie wyjściową jedenastkę bez Ptaka. Adrianowi długo nie dane było cieszyć się z premierowego gola. Ale kiedy to już nastąpiło, jego euforia była podwójna, bowiem w ostatnim meczu sezonu 2015/16 dwukrotnie pokonał bramkarza Olimpii Lewin Brzeski, walnie przyczyniając się do zwycięstwa NKS-u (3-1), które ostatecznie dało nam utrzymanie! Na obecną chwile młody pomocnik może pochwalić się liczbą 62 oficjalnych spotkań w czerwono-czarnych barwach (59 w IV lidze i 3 w Pucharze Polski), mając też na koncie 3 gole (2 w lidze i 1 w PP).

Fot.: Adrian Ptak kończy dziś 21 lat.

 

Adrianowi życzymy zdrowia oraz szczęścia i zadowolenia w życiu prywatnym. Życzymy mu także sukcesywnego podnoszenia umiejętności piłkarskich i skutecznej walki o utrzymanie w IV lidze z drużyną Startu Namysłów. Do życzeń przyłączają się koledzy z zespołu, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy „Chłopców z Pułaskiego”. Sto lat Adrian! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy