Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Dziewiętnastka Miłosza

Odsłony: 2794

Mamy powody, aby jednemu z piłkarzy Startu Namysłów złożyć dziś urodzinowe życzenia. Świętującym zawodnikiem jest Miłosz Kostrzewa. To wychowanek czerwono-czarnych, który kończy dziś 19 lat!

Do seniorskiej ekipy NKS-u Miłosz trafił przed rozpoczęciem sezonu 2014/15. Wcześniej oczywiście terminował w młodzieżowych grupach naszego klubu. Posiadający spory potencjał zawodnik na co dzień występuje w bocznych sektorach boiska. Najczęściej na prawej flance, pełniąc rolę pomocnika. Trzeba przyznać, że gra młodego piłkarza podoba się kibicom, gdyż ten prezentuje naprawdę odważny styl. Posiada swobodę w operowaniu piłką i nie boi się wejść w drybling z atakującymi go przeciwnikami, choć czasem też bywa - jak to u młodych piłkarzy nierzadko bywa - chimeryczny. Co ciekawe, mimo młodego wieku, Miłosz Kostrzewa może się pochwalić całkiem okazałym bilansem w seniorskiej piłce. Do tej pory w barwach Startu rozegrał 63 mecze (61 w IV lidze i 2 w Pucharze Polski), strzelając łącznie 2 bramki (obie w meczach o punkty).

Fot.: Miłosz Kostrzewa, pomocnik namysłowskiego Startu, kończy dziś 19 lat. [zdjęcie: Mateusz Porzucek]

 

Z okazji dziewiętnastki Miłoszowi życzymy przede wszystkim zdrowia oraz szczęścia w życiu prywatnym oraz stałego podnoszenia umiejętności piłkarskich. Życzymy mu również ponownego wywalczenia miejsca w wyjściowej jedenastce NKS-u, a w przyszłości przygody z piłką na poziomie wyższym niż IV liga. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz wszyscy sympatycy „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat Miłek! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy