Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Urodziny Kuby

Odsłony: 9944

31 października, to szczególna data dla Jakuba Drapiewskiego. Nasz młody pomocnik obchodzi właśnie wtedy urodziny. A dziś nasz jubilat ma szczególne powody do świętowania, bo jego rocznica to tzw. „oczko” – Kuba kończy 21 lat. To jeden z wielu wychowanków w kadrze, grający na co dzień w środku pomocy lub na skrzydle.

Do seniorskiej kadry J.Drapiewski trafił przed sezonem 2013/14. Trudy rywalizacji w kadłubowej III lidze dały się namysłowianom mocno we znaki, niemniej dla młodego piłkarza był to dobra proza życia do zdobywania doświadczenia w futbolu seniorskim. Kuba skorzystał z możliwości rywalizowania z ekipami dużo mocniejszymi od Startu i pod koniec edycji 2013/14 regularnie pojawiał się na murawie. A w dwóch następnych sezonach – już na poziomie IV ligi opolskiej – notował regularnie powyżej 20 występów. W tym sezonie Kuba gra nieco mniej (raptem 5 gier), ale wciąż jest zawodnikiem branym pod uwagę w kontekście pomocy drużynie. Przedwczoraj „Drapsky” wszedł na murawę w doliczonym czasie gry, co oznacza, że dziś legitymuje się 68 rozegranymi dla czerwono-czarnych meczami (64 o punkty i 4 w Pucharze Polski) oraz 2 golami (oba strzelone w lidze). To całkiem przyzwoity bilans, niemniej zakładamy, że nasz młody pomocnik nie zamierza osiąść na laurach i jego celem powinno być jak najszybsze dobicie do „setki” meczów dla NKS-u.

Jakubowi życzymy zdrowia, jak najczęstszych występów w wyjściowej jedenastce, a także szczęścia i satysfakcji w życiu prywatnym. Do życzeń przyłączają się koledzy z drużyny, klubowi działacze oraz kibice „Legendarnych Czerwono-Czarnych”. Sto lat „Drapek”! [KK]

Fot. Jakub Drapiewski kończy dziś 21 lat.
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy