Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Ostatni test przed ligą

Odsłony: 5944

Letnia przerwa upływa namysłowskim kibicom nad wyraz szybko. Ledwie chłopcy przystąpili po przerwie do treningów, a tu już koniec przygotowań. 12 lipca zespół spotkał się na treningu z nowym coachem (jest nim Grzegorz Rosiek) i dziś, po niecałych trzech tygodniach przygotowań, pełni nadziei i pozytywnego nastawienia, sposobią się do ostatniego meczu kontrolnego. Na razie mamy całkiem spore podstawy do optymizmu, bowiem w żadnym z trzech testów nie daliśmy się nikomu ograć. Zaczęliśmy od efektownego sukcesu 5-2 z Pogonią w Trębaczowie (4 gole P.Pabiniaka!), aby parę dni później poprawić wygraną z LZS-em Kup (2-1). W ostatnią środę poprzeczka poszybowała mocno w górę, bo do Namysłowa przyjechała oleśnicka Pogoń, z którą choć bardzo często wzajemnie się testujemy, to zawsze są to trudne spotkania. Nie inaczej było i teraz. Dla nas pocieszające, że mimo prowadzenia gry przez faworyta (to 4. zespół IV ligi dolnośląskiej), ten nie był w stanie Start pokonać. Chłopcy zagrali rozsądnie, wykazując się sporą boiskową intuicją. To przełożyło się na kilka świetnych okazji i wykorzystanie jednej z nich przez Wilczyńskiego. Ostatecznie padł remis 1-1 i obie jedenastki schodziły z murawy w niezłych nastrojach, bo obie nadal nie znalazły pogromcy w swoich wakacyjnych test-meczach.

A z kim przyjdzie nam przygotowania zakończyć? Okazuje się, że po raz drugi zmierzymy się z Pogonią. Ale nie z tą oleśnicką, a z Trębaczowa. Trębaczowian dosyć mocno „przewieźliśmy” w sparingowym otwarciu, więc pewnie teraz pałać oni będą chęcią rehabilitacji przed własnymi kibicami. Bo to spotkanie ponownie odbędzie się na boisku LZS-u.

Fot.: Jutro piłkarze Pogoni Trębaczów (biało-czerwone stroje) postarają się "doskoczyć" do namysłowian.
[zdjęcie: Dominika Wierzba]

 

Przedstawiać przeciwnika nie będziemy, gdyż uczyniliśmy to kilkanaście dni wcześniej. A od tego czasu niewiele się w obozie gospodarzy zmieniło. No może z wyjątkiem zmniejszenia liczby dni do pierwszego meczu o punkty w kaliskiej klasie okręgowej (bo tam na co dzień rywalizują nasi sobotni oponenci). Ale chętnych, którzy chcieliby poznać nieco drużynę biało-czerwonych odsyłamy TUTAJ.

Mecz sparingowy nr 4 Pogoń Trębaczów – Start Namysłów odbędzie się w najbliższą sobotę (tj. jutro, 30.07.br.) na Stadionie Wiejskim w Trębaczowie. Początek rywalizacji obie jedenastki ustaliły na godz. 14:00, więc dosyć wczesnym popołudniem poznamy więcej szczegółów na temat tego testu. Tradycyjnie odsyłamy po nie do naszej witryny. Tymczasem chętnych do zobaczenia czerwono-czarnych na tydzień przez startem IV ligi opolskiej zachęcamy do wizyty w Trębaczowie. Bo goli według nas nie powinno zabraknąć. [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy