WYNIKI 2015/16
SALTEX IV LIGA OPOLSKA (klasa rozgrywkowa nr 5)
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół
|
Relacja |
1. | sb | 08.08. | 17:00 | LZS Starowice Dolne (b) | D | 0-4 | 180 | TAK | TAK |
2. | sb | 15.08. | 17:00 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | W | 0-3 | 450 | TAK | TAK |
3. | śr | 19.08. | 18:00 | OKS Olesno | D | 1-2 | 120 | TAK | TAK |
4. | sb | 22.08. | 17:00 | Sparta Paczków | W | 0-1 | 110 | TAK | TAK |
5. | sb | 29.08. | 17:00 | Małapanew Ozimek (s) | D | 0-0 | 160 | TAK | TAK |
6. | sb | 05.09. | 16:30 | Polonia Głubczyce | W | 1-1 | 150 | TAK | TAK |
7. | sb | 12.09. | 16:00 | Śląsk Łubniany | D | 1-2 | 100 | TAK | TAK |
8. | nd | 20.09. | 16:00 | MKS Gogolin (b) | W | 3-4 | 120 | TAK | TAK |
9. | sb | 26.09. | 15:00 | TOR Dobrzeń Wielki | D | 1-2 | 0* | TAK | TAK |
10. | sb | 03.10. | 13:00 | Po-Ra-Wie Większyce | D | 1-2 | 80 | TAK | TAK |
11. | sb | 10.10. | 15:00 | Czarni Otmuchów | D | 2-1 | 50 | TAK | TAK |
12. | sb | 17.10. | 15:00 | Stal Brzeg | W | 2-3 | 500 | TAK | TAK |
13. | sb | 24.10. | 14:30 | KS Krasiejów (b) | D | 0-1 | 80 | TAK | TAK |
14. | sb | 31.10. | 13:00 | Skalnik Gracze (s) | W | 1-2 | 80 | TAK | TAK |
15. | sb | 07.11. | 13:00 | Pogoń Prudnik | D | 1-0 | 50 | TAK | TAK |
16. | sb | 14.11. | 13:00 | LZS Kup (b) | W | 1-1 | 70 | TAK | TAK |
17. | sb | 21.11. | 13:00 | Olimpia Lewin Brzeski | D | 1-0 | 60 | TAK | TAK |
19. | sb | 12.03. | 15:00 | Chemik Kędzierzyn-Koźle | D | 2-0 | 400 | TAK | TAK |
20. | sb | 19.03. | 15:00 | OKS Olesno | W | 1-2 | 120 | TAK | TAK |
21. | sb | 26.03. | 13:00 | Sparta Paczków | D | 1-0 | 130 | TAK | TAK |
22. | sb | 02.04. | 16:00 | Małapanew Ozimek (s) | W | 1-3 | 130 | TAK | TAK |
23. | sb | 09.04. | 16:00 | Polonia Głubczyce | D | 1-2 | 80 | TAK | TAK |
24. | sb | 16.04. | 16:00 | Śląsk Łubniany | W | 0-0 | 65 | TAK | TAK |
18. | śr | 20.04. | 17:00 | LZS Starowice Dolne (b) | W | 2-2 | 50 | TAK | TAK |
25. | sb | 23.04. | 16:30 | MKS Gogolin (b) | D | 1-0 | 70 | TAK | TAK |
26. | sb | 30.04. | 17:00 | TOR Dobrzeń Wielki | W | 2-4 | 125 | TAK | TAK |
27. | sb | 07.05. | 17:00 | Po-Ra-Wie Większyce | W | 2-0 | 50 | TAK | TAK |
28. | sb | 14.05. | 17:00 | Czarni Otmuchów | W | 2-1 | 70 | TAK | TAK |
29. | sb | 21.05. | 17:00 | Stal Brzeg | D | 0-1 | 320 | TAK | TAK |
30. | śr | 25.05. | 18:00 | KS Krasiejów (b) | W | 2-2 | 70 | TAK | TAK |
31. | sb | 28.05. | 11:00 | Skalnik Gracze (s) | D | 0-1 | 80 | TAK | TAK |
32. | sb | 04.06. | 17:00 | Pogoń Prudnik | W | 1-0 | 120 | TAK | TAK |
33. | śr | 08.06. | 18:00 | LZS Kup (b) | D | 2-2 | 180 | TAK | TAK |
34. | sb | 11.06. | 17:00 | Olimpia Lewin Brzeski | W | 3-1 | 60 | TAK | TAK |
* - mecz bez udziału publiczności |
PUCHAR POLSKI - szczebel wojewódzki
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół | Relacja |
1/32
|
śr | 26.08. | 17:30 | wolny los | W | - | - | - | - |
1/16
|
śr | 09.09. | 17:00 | Unia Kolonowskie (W1) | W | 1-4 | 20 | TAK | TAK |
SPARINGI
|
|||||||||
L.P.
|
Dzień
|
Data
|
Godz.
|
Rywal
|
D/W
|
Wynik
|
Widzów
|
Protokół
|
Relacja
|
1.
|
sb | 18.07. | 16:00 | Zefka Kobyla Góra (W) | W | 2-0 | 10 | TAK | TAK |
2.
|
sb | 25.07. | 16:00 | Nysa Kłodzko (W)* | N | 4-1 | 10 | TAK | TAK |
3.
|
śr | 29.07. | 17:30 | Pogoń Oleśnica (IV) | D | 2-2 | 80 | TAK | TAK |
4.
|
sb | 01.08. | 17:00 | Żubry Smarchowice Śl. (W) | D | 3-1 | 50 | TAK | TAK |
1. | sb | 23.01. | 14:00 | Pogoń Trębaczów (W)** | N | 1-3 | 0 | TAK | TAK |
2.
|
sb | 30.01. | 11:00 | Pogoń Oleśnica (IV) | W | 2-2 | 20 | TAK | TAK |
3. | nd | 31.01. | 13:00 | LZS Starościn (W)*** | N | 2-1 | 10 | TAK | TAK |
4. | wt | 02.02. | 17:30 | Pomologia Prószków JS (CLJ) | W | 0-4 | 10 | TAK | TAK |
5. | pt | 05.02. | 18:00 | Polonia Kępno (IV) | W | 3-1 | 10 | TAK | TAK |
6. | śr | 10.02. | 17:30 | Centra Ostrów Wlkp. (III) | W | 2-1 | 5 | TAK | TAK |
7. | sb | 20.02. | 18:00 | Victoria Ostrzeszów (IV)*** | N | 2-8 | 5 | TAK | TAK |
-. | sb | 27.02. | 14:00 | Foto-Higiena Gać (III)*** | N | odw. | - | TAK | - |
8. | pt | 04.03. | 19:30 | Skalnik Gracze (IV)**** | N | 0-4 | 10 | TAK | TAK |
LEGENDA: * - mecz w Strzelinie, ** - mecz w Kępnie, *** - mecz w Kluczborku, **** - mecz w Opolu |