LM: Start II Namysłów - MKS II Kluczbork 0-3

Odsłony: 2480

Nie udała się premiera rundy wiosennej młodzikom drugiej drużyny Startu Namysłów. Nasze pociechy rozpoczęły rundę rewanżową od domowego meczu z rezerwami MKS-u Kluczbork i po 60 minutach musiały uznać ich wyższość. Do przerwy oglądaliśmy zacięty pojedynek, w którym nasi chłopcy ofiarnie walczyli o każdą piłkę. Ich postawa skutkowała bezbramkowym remisem, mimo paru okazji z obu stron. Niestety, już w pierwszej akcji po przerwie Jakub Baj dał prowadzenie gościom, a kilka minut później Pacholak i ponownie Baj wykorzystali lekkie podłamanie i rozkojarzenie czerwono-czarnych, podwyższając rezultat. Ostatecznie w pojedynku sąsiadów w tabeli lepsi okazali się zawodnicy z Kluczborka, wygrywając 3-0 i dopisując do swojego dorobku 3 ważne punkty.

Po 12. kolejkach MKS II Kluczbork zajmuje 7. pozycję z dorobkiem 9 punktów (3-0-8, bramki 25-48), natomiast podopieczni Kamila Błach lokują się na 8. miejscu z bilansem 3 „oczek” (1-0-10, gole 7-61). [KK]

Namysłów, dn. 02.04.2019 r. (wtorek) – godz. 16:30
12. kolejka Ligi Młodzików, grupa I

START II NAMYSŁÓW – MKS II KLUCZBORK 0-3 (0-0)

0-1 J.Baj 31’
0-2 Pacholak 37’
0-3 J.Baj 38’

START II: Kowalewicz – J.Wajs, Boba, Konefał, Żurkiewicz, Janczak, Bociąga, Głód [k], Tomicki.
Grał ponadto: Rudzki.
Trener: Kamil BŁACH.

MKS II: Kołodnicki – Krupa, Giebułtowicz, Pacholak, Jóźwin, Grobelny, Barowski, Chuchrowski [k], Boduch.
Grali ponadto: Słoński, Owczarek, Stefaniszyn, Sobierański, Wieloch, J.Baj.
Trener: Marcin BAJ.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).

Mecz trwał: 60 minut (30+30).