OLJ: Stal Brzeg - Start Namysłów 2-2

Odsłony: 1651

Cenny remis zanotowali w Brzegu juniorzy starsi czerwono-czarnych. W wyjazdowym pojedynku podopieczni trenera Zalwerta dwukrotnie zmuszeni byli gonić rywali, ale za każdy razem czynili to skutecznie i w nagrodę wracali do domu z jednym punktem. Wynik w 7’ otworzył Puchelak, ale waleczni namysłowianie za sprawą Kamila Fiedenia w 36’ wyrównali. Nie cieszyli się jednak z tego faktu zbyt długo, bo minutę później znów przegrywali. Tym razem D.Gacka pokonał Dychus i na przerwę schodziliśmy z jednym golem na minusie. Po zmianie stron gospodarze atakowali bramkę namysłowian, ale Ci nie pozostawiali dłużni. No i ambitna gra czerwono-czarnych przyniosła radosny dla nas efekt w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry, gdy zmiennik Duchnik znalazł sposób na Nędzyńskiego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Po 12. seriach OLJ-otki Stal zajmuje 3. pozycję, mając na koncie 21 punktów (6-3-3, bramki 30-15), natomiast czerwono-czarni są na 6. miejscu z bilansem 12 „oczek” (3-3-6, gole 10-22).

Za tydzień trudny mecz przed naszym zespołem, który przy Pułaskiego podejmie wicelidera z Kluczborka. [KK]

Brzeg, dn. 28.10.2018 r. (niedziela) – godz. 12:00
12. kolejka Opolskiej Ligi Juniorów

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 2-2 (2-1)

1-0 Puchelak 7’
1-1 K.Fiedeń 36’
2-1 Dychus 37’
2-2 Duchnik 89’

STAL: Nędzyński – Taraciński, Dziura, Dudek (75.Kowalski), Wolan, Dychus, Smok [k], Resiak (55.Sobczak), Jankowski, Puchelak (65.Dudzik), Witka.
Rezerwowy: Głaz.
Trener: Wojciech KASZUB.

NKS START: D.Gacek – Czuczwara [k], J.Wojciaczyk (90.Łyżniak), D.Adrian, Suliga (80.Duchnik), D.Maćków, K.Fiedeń (85.A.Fiedeń), Miłosz Golonka, R.Czech, T.Maćków, Grzesik (57.Sikora).
Rezerwowi: Spór, Rojowski.

Sędziowali: Maciej Krzyżowski (jako główny) oraz Marcin Biegun i Sebastian Kluz (wszyscy KS Opole).

Żółte kartki: Dudek (32.), Smok (80.).

Mecz trwał: 93 minuty (45+48).