1T: Victoria Chróścice - Start Namysłów 1-3

Odsłony: 2310

Namysłowscy trampkarze Startu spisują się w obecnym sezonie bardzo dobrze. W sobotę po raz kolejny dopisali do swojego dorobku 3 punkty, dzięki czemu z identyczną co lider z Czarnowąsów liczbą punktów, cały czas znajdują się w grze o awans, który jest zresztą głównym celem tego sezonu. W wyjazdowej rywalizacji z Victorią Chróścice młodzi czerwono-czarni wygrali 3-1, choć do przerwy utrzymywał się wynik remisowy i nasz zespół miał pewne kłopoty z realizacją zadań nakreślonych przez trenera. Ale po zmianie stron mecz jednak rozstrzygnął się w ciągu 12 minut, bo tyle czasu ekipa Kamila Błach potrzebowała, aby zaaplikować konkurentom aż trzy bramki. Zaczął w 51’ Paradowski, natomiast poprawił w 60’ kapitan Raduchowski. A gdy w 63’ Nowak podwyższył na 3-0, wiadomo już w tym momencie było, że krzywda gościom żadna się już stać nie może. Miejscowi ambitnie walczyli o korektę wyniku i to im się udało, bo w 68’ po strzale z wapna honorowe trafienie na swoje konto zapisał kapitan Victorii, Sowa.

Po 7. kolejkach Start Namysłów zajmuje 2. miejsce z liczbą 18 punktów (6-0-1, bramki 23-10), natomiast Victoria jest na pozycji nr 7 z 9 punktami na koncie (3-0-4, gole 17-22). [KK]

Chróścice, dn. 13.10.2018 r. (sobota) – godz. 11:00
7. kolejka I ligi trampkarzy, grupa I

VICTORIA CHRÓŚCICE – NKS START NAMYSŁÓW 1-3 (0-0)

0-1 Paradowski 51’
0-2 Raduchowski 60’
0-3 Nowak 63’
1-3 Sowa 68’ rzut karny

VICTORIA: Kubis – Wieschalla, Kokot, Wilpert, Moczko, Stachoń, Rambau, Sowa [k], Brixy, Hyla, Stacherczak.
Grali ponadto: Jonek, Lenarczyk, Mysona, Warzecha.
Trener: Bartłomiej JACEK.

NKS START: Marcin Najman – O.Warowy, Smolarczyk, Paradowski, Nowak, Hrebenyk, A.Kowalczyk, Saganowski, Raduchowski [k], Borys, Klimczak.
Grali ponadto: Kwiatkowski, Fila, Kobryń, Kot, Kraus.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Krystian Gryszke (KS Opole).

Mecz trwał: 70 minut (35+35).