OLT: Start Namysłów - Odra II Opole 0-8

Odsłony: 2027

Trampkarze namysłowskiego Startu w coraz poważniejszych tarapatach. W piątek nasi chłopcy podejmowali rezerwy opolskiej Odry i po ostatnim gwizdku nie mieli najszczęśliwszych min. Trudno jednak o optymizm, gdy drużyna zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, a dodatkowo przegrywa na własnych śmieciach aż 0-8. Jako lider tabeli goście nie pozostawili nam żadnych złudzeń i stąd ich wysokie zwycięstwo. Opolanie byli lepszym zespołem w każdym elemencie gry i ich sukces ani przez moment nie podlegał dyskusji. Do przerwy rywale wypracowali trzybramkową przewagę, a po zmianie stron dołożyli kolejnych pięć goli. Pogrom stał się więc po 70 minutach faktem. Królem polowania okazał się Paszkowski, autor hat-tricka. Z kolei dwie bramki były autorstwa Rutkowskiego.

Po tym spotkaniu Start Namysłów okupuje ostatnią, 9. lokatę z marnym dorobkiem 3 punktów (bramki 6-53). Z kolei Odra II jest liderem, mając na koncie 33 „oczka” (stosunek goli 63-8). Następne spotkanie (w ramach odrabiania zaległości) namysłowianie rozegrają z kędzierzyńskim Chemikiem. [KK]

Namysłów, dn. 25.05.2018 r. (piątek) – godz. 18:00
15. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – ODRA II OPOLE 0-8 (0-3)

0-8 Paszkowski 67’

NKS START: Letki – Klimczak, Paradowski, Nowak, Huck, N.Morga, Makowski, Borys, Łukasiewicz, Wiśniewski, Zieliński.
Grał ponadto: M.Gacek.
Trener: Kamil BŁACH.

ODRA II: Wojakowski – Stolarewski, Pietras, Babijczuk, Palmer, Drescher, Rutkowski, Zarzycki, Kopacz, Duda, Paszkowski [k].
Grali ponadto: Wieszołek, Lake, Sługocki, Michalak, Półtorak, Mokrzycki, Danielak.
Trener: Wojciech MIELNIK.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).