OLT: MKS Kluczbork - Start Namysłów 2-0

Odsłony: 1567

Nie udała się trampkarzom namysłowskiego Startu wyprawa do nieodległego Kluczborka. W pojedynku 8. serii gier nasz zespół uległ wyżej notowanemu przeciwnikowi 0-2, co oznacza, że cały czas jest mocno zagrożony spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Do przerwy młodzi czerwono-czarni dobrze trzymali się niemal całą połowę. Niemal, bo jednak w 32’ pozwolili Begarowi na zdobycie gola. W drugiej części było podobnie, z tą jednak różnicą, że gospodarze pokonali golkipera Startu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, czym definitywnie zakończyli emocje i nasze ewentualne nadzieje na remis. [KK]

Kluczbork, dn. 20.04.2018 r. (piątek) – godz. 17:00
8. wiosenna kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

MKS KLUCZBORK – NKS START NAMYSŁÓW 2-0 (1-0)

1-0 Begar 32’
2-0 Mudrak 70’ rzut karny

MKS: Kościelny – Filarski, Zachariasiewicz, Grzelak, Wietecki, Kukla, Brząkała, Begar [k], Glinny, Kędziora, Spurek.
Grali ponadto: Śmiałek, Mudrak, Kołodnicki, Śliwiński.
Trener: Tomasz CHATKIEWICZ.

NKS START: Letki [k] – Marcin Najman, M.Gacek, A.Kowalczyk, Huck, Paradowski, Borys, Makowski, Smagacz, M.Oleśków, Wiśniewski.
Grali ponadto: Łukasiewicz, Maryniak, Zieliński.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Ryszard Okaj (KS Opole).