LM: Porażka "dwójki" w Gorzowie Śląskim

Odsłony: 2257

W poniedziałkowym wyjazdowym spotkaniu Start II uległ liderowi z Gorzowa Śląskiego 2-4. Pierwsze 10 minut było bardzo niemrawe w naszym wykonaniu i w tym też krótkim okresie straciliśmy trzy bramki po indywidualnych błędach w obronie oraz gapiostwie. I te 10 początkowych minut w dużym stopniu ustawiło dalszy przebieg meczu. Przed końcem pierwszego kwadransa Strózik wykorzystał dogranie Maruszaka i nasz zespół zdobywając gola, starał się pójść za ciosem. Mimo sytuacji z obu stron, przed przerwą to gospodarze po kolejnym indywidualnym błędzie zdobyli jednak czwartego gola. W drugiej połowie pokazaliśmy to, czego zabrakło nam w pierwszych 30 minutach. Zaangażowanie oraz większa praca i odpowiedzialność pozwoliły w drugiej części stworzyć zdecydowanie więcej sytuacji Startowi II, natomiast udało nam się wykorzystać tylko jedną. Oskar Niedźwiedzki w 43' skorygował wynik po prostopadłym zagraniu od Burneckiego, umieszczając piłkę nad wychodzącym bramkarzem i tym samym ustalił wynik spotkania. Spotkania przegranego przez Start II Namysłów 2-4. [JD]

P.S. Przy okazji opisywanego spotkania zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą dla facebookowego fanpage’a Piast Gorzów Śląski przygotowała Pani Patrycja Adamczyk (zdjęcie autorki wykorzystaliśmy na stronie głównej). Zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

Gorzów Śląski, dn. 07.05.2018 r. (poniedziałek) – godz. 18:00
16. kolejka Ligi Młodzików, grupa I

PIAST GORZÓW ŚLĄSKI – START II NAMYSŁÓW 4-2 (4-1)

1-0 Krupa 2’
2-0 K.Adamczyk 6’
3-0 Grzelak 9’
3-1 Strózik 11’
4-1 Grzelak 28’
4-2 O.Niedźwiedzki 43’

PIAST: B.Piśla – Wiener, Wójcik, Krupa, Gajewski, Grzelak, J.Adamczyk, K.Adamczyk, Kociubiński.
Grali ponadto: F.Piśla, Wypasek, J.Jarosz, S.Jarosz, Wyrwa, Baran.
Trener: Piotr DZIÓB.

START II: Kowalewicz – Strózik, Kuropatwa, Rembielak, O.Niedźwiedzki, M.Niedźwiedzki, Gąsior [k], Burnecki, Gala.
Grali ponadto: P.Wajs, Lorenz, J.Wajs, Maruszak, Błażków.
Trener: Jakub DRAPIEWSKI.

Sędziował: Robert Kantner (KS Opole).

Mecz trwał: 63 minuty (31+32).