1JM: Odra Kędzierzyn-Koźle - Start Namysłów 0-2

Odsłony: 2875

Wiosenne rozgrywki w I lidze juniorów młodszych zainaugurowali czerwono-czarni podopieczni Krystiana Błach. W pierwszym pojedynku, rozegranym w Kędzierzynie-Koźlu, ekipa prowadzona przez naszego trenera uporała się z miejscową Odrą, wygrywając 2-0. To nie była łatwa przeprawa, bowiem gospodarze walczyli w sposób bardzo zdeterminowany. Nie dali jednak rady odpowiedzieć na trafienia gości. Wydawało się, że do przerwy rezultat będzie bezbramkowy, ale wtedy właśnie do siatki Bakoty trafił nasz kapitan J.Kowalczyk. W drugiej części obie drużyny miały swoje okazje, lecz dopiero po godzinie gry naszą sytuację uspokoił A.Fiedeń. Gol na 2-0 dał naszej drużynie wynikowy komfort, ale chłopcy nie zamierzali patrzeć na to, co zrobią kędzierzynianie. Dlatego do ostatnich minut oglądaliśmy wyrównaną rywalizację i walkę o każdy metr boiska.

Po 12. kolejkach namysłowianie są na drugim miejscu z bilansem z bilansem 27 punktów (8-3-1, bramki 19-8) i tracą 2 punkty do lidera z Olesna. Nasz niedzielny przeciwnik zajmuje natomiast 7. pozycję (na 12 zespołów ogółem) z dorobkiem 15 „oczek” (5-0-7, stosunek goli 18-32). [KK]

Kędzierzyn-Koźle, dn. 08.04.2018 r. (niedziela) – godz. 11:00
12. kolejka I ligi juniorów młodszych

RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE – NKS START NAMYSŁÓW 0-2 (0-1)

0-1 J.Kowalczyk 40+1’
0-2 A.Fiedeń 60’

RTS ODRA: Bakota – Sowizdrzał (70.Kroh), Przeniosło (76.Koneczny), Sobaszek, Słota (60.Urbaniak), Jakoniuk, Korszla (68.Dolibóg), Ciechanowicz [k], Grzegorczyk (58.Prus), Ściański (41.Szymala), Jaśniak.
Trener: Jan WĘGRZYN.

NKS START: D.Gacek – Dobroć, Bociański, M.Gacek, Wojciaczyk, J.Kowalczyk [k], A.Fiedeń (65.Rudzki), Kijak, Szlufarski (55.Kilan), Huck, Adamczyk (41.Najman).
Rezerwowy: Letki.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Robert Wiechowski (KS Opole).

Żółte kartki: Sobaszek (33.), Prus (80+1.).

Mecz trwał: 86 minut (42+44).