OLT: Start Namysłów - Hattrick Głuchołazy 3-2

Odsłony: 2400

Mocno zdeterminowani przystąpili do ostatniego meczu 2017 roku trampkarze Startu Namysłów. Przez całą jesień naszym chłopcom wybitnie nie szło, więc na koniec chcieli pokazać swoim kibicom, ale i konkurencji, że nie można ich przedwcześnie skreślać. I postarali się o niespodziankę, jaką była wygrana 3-2 z Hattrickiem. Czerwono-czarni objęli prowadzenie po 12 minutach gry, a z gola cieszył się Paradowski. W 30’ wyrównał jednak Młyńczak i gra zaczęła się od początku. Ale ku naszej radości, już 2 minuty później Paradowski ponownie pokonał Dudka i na przerwę, mimo kolejnych okazji z obu stron, Start zszedł przy jednobramkowym prowadzeniu. Sekundy po wznowieniu gry nasz zespół za sprawą M.Gacka podwyższył rezultat i wydawało się, że będzie się grało podopiecznym trenera Kamila Błach spokojniej. Ale nic z tego. Drużyna z Głuchołaz nie zamierzała się poddawać czy też oddać punktów bez walki. I walczyła, czego efektem był kontaktowy gol Młyńczaka w 52’. Potem zarówno Start jak i goście także wypracowali sobie okazje, ale piłka już do siatki nie wpadła. Dlatego też po końcowym gwizdku radość zapanowała wśród gospodarzy.

Sezon jesienny namysłowianie kończą na ostatnim miejscu (nr 8) w 14 meczach zdobywając 6 punktów (2-0-12, bramki 14-49). Hattrick natomiast uplasował się na 5. pozycji, mając w dorobku 15 „oczek” (4-3-7, stosunek goli 28-45). Mimo trudnej sytuacji czerwono-czarnych, wiosną wszystko zacznie się od początku, bowiem wtedy do decydującej rozgrywki wszystkie drużyny przystąpią z czystym bilansem. Jest więc o co walczyć i wierzymy, że z tej walki zwycięsko (czytaj: utrzymanie) wyjdą nasi młodzi ulubieńcy. [KK]

Namysłów, dn. 10.11.2017 r. (piątek) – godz. 14:30
14. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 3-2 (2-1)

1-0 Paradowski 12’
1-1 Młyńczak 30’
2-1 Paradowski 32’
3-1 M.Gacek 36’
3-2 Młyńczak 52’

NKS START: Letki – M.Gacek, Paradowski, Borys, Wiśniewski, Smagacz, Maryniak, Makowski, M.Oleśków, Kałużny, Łukasiewicz.
Grał ponadto: Nowak.
Trener: Kamil BŁACH.

HATTRICK: Dudek – Godlewski, Czujowski, Pik, Dołęga, Kocuba, Turski, Stadnik [k], Młyńczak.