1JS: Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wlk. 0-2

Odsłony: 2785

Niemiłym zaskoczeniem był wynik niedzielnego spotkania namysłowskich juniorów starszych. Nasza najstarsza grupa młodzieżowa przegrała bowiem u siebie 0-2 z TOR-em Dobrzeń Wielki. Czerwono-czarni nie zdołali sforsować defensywy dobrze broniących się rywali, sami natomiast stracili dwie bramki. W pierwszej połowie Marszołek pokonał Stana już w 12’, natomiast ten sam zawodnik dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił rezultat, tym samym „zabijając” emocje spotkania. Porażka spowodowała, że Start spadł na 4. pozycję w tabeli (12 punktów, 4-0-2, bramki 19-8) i w tej chwili traci do lidera z Proślic 6 punktów. Z kolei gracze TOR-u zajmują 8. lokatę z bilansem 9 „oczek” (3-0-3, stosunek goli 18-11). [KK]

Namysłów, dn. 08.10.2017 r. (niedziela) – godz. 10:00
6. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – TOR DOBRZEŃ WIELKI 0-2 (0-1)

0-1 Marszołek 12’
0-2 Marszołek 80’

NKS START: Stan – Czuczwara [k2], Wojciaczyk, D.Maćków (62.Koziak), Chrabański [k1] (55.Sikora), Wierzbicki, D.Adrian, Fiedeń (70.K.Matłosz), Miłosz Golonka, R.Czech (56.Stajszczyk), T.Maćków (77.Krupiński).
Rezerwowy: S.Warowy.

TOR: Śledź – Pasieka (45+1.Kołbuc), Rosłanowski [k], Skóra, Popiel (85.Krystończyk), Gancarczyk, Stacherczak, Passon, Poniży, Marszołek, Funk.
Rezerwowy: Glinkowski.
Trener: Damian KOT.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).

Żółte kartki: D.Adrian (55., 90.), Wierzbicki (83.) – Gancarczyk (53.).

Czerwona kartka: D.Adrian (90., za dwie żółte).

Mecz trwał: 96 minut (47+49).