OLT: Start Namysłów - Stal Brzeg 1-3

Odsłony: 2169

Jak nie idzie, to nie idzie. Tak mogą powiedzieć o sobie trampkarze namysłowskiego Startu, który zanotowali kolejną porażkę w bieżącym sezonie rozgrywkowym. Za nami 9 spotkań i niestety, w ani jednym chłopcy nie mieli powodów do radości choćby z remisu i z kompletem porażek zamykają tabelę. Piątkowe spotkanie ze Stalą Brzeg zespół zaczął dobrze, co przełożył na prowadzenie uzyskane w 10’. Wtedy do siatki trafił M.Gacek, więc z nadzieją patrzyliśmy na dalszy rozwój wypadków. Ale te nie potoczyły się po naszej myśli, bo jeszcze przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania po golu Kity (26’). Gorzej, że zaraz po przerwie Letkiego pokonał Mozoła (38’) i po raz kolejny w sezonie znaleźliśmy się na minusie. Podopieczni Kamila Błach próbowali odrobić straty, starając się zagrać ofensywniej, ale skończyło się na trzecim trafieniu dla rywali, którego autorem w 68’ był Skrzyniarz. I takim też wynikiem (3-1 dla Stali) spotkanie się zakończyło.

Namysłowianie z zerowym dorobkiem punktowym (0-0-9, bramki 6-37) są w roli „czerwonej latarni” tabeli, natomiast Stal mając 19 punktów zdobytych w 10 meczach (6-1-3, gole 19-15) plasuje się na 3. pozycji. [KK]

Namysłów, dn. 06.10.2017 r. (piątek) – godz. 16:30
9. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW - STAL BRZEG 1-3 (1-1)

1-0 M.Gacek 10’
1-1 Kita 26’
1-2 Mozoła 38’
1-3 Skrzyniarz 68’

NKS START: Letki – O.Warowy, Paradowski, M.Gacek, A.Kowalczyk, Nowak, Smagacz, Huck, M.Oleśków, Kałużny, Banaś.
Grali ponadto: Zemella, Maryniak, N.Morga, Łukasiewicz.
Trener: Kamil BŁACH.

STAL: Krzyściak – Gromnicki, Skarżyński, Kita, Babijczuk [k], Lipka, Chyrzyński, Mozoła, Okoński, Skrzyniarz, Solecki.
Grali ponadto: Rabiej, Habrych, Drozd, Szpulak.
Trener: Damian DZIURA.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).