1JM: Start Namysłów - OKS Olesno 1-1

Odsłony: 1864

Remis na własnym terenie uzyskali nasi juniorzy młodsi. W pojedynku zakończonym wynikiem 1-1 nasz zespół zaprezentował się z niezłej strony. Dobrze weszliśmy w zawody, w pierwszym kwadransie narzucając swoje warunki przeciwnikowi. Goście z Olesna notowali dużo strat oraz niecelnych podań. Później jednak mecz się wyrównał, a w 24’ OKS objął prowadzenie po rzucie karnym. Ale chwilę po przerwie czerwono-czarni doprowadzili do wyrównania, po tym jak dośrodkowanie z rzutu wolnego niefortunną interwencją głową do własnej siatki skierował oleśnianin Famuła. Impuls bramkowy spowodował, że Start przejął inicjatywę. Ale po kilkunastu minutach rywale uporządkowali grę i ostatecznie oba zespoły nie znalazły już sposobu na zaskoczenie defensywy przeciwnika. Najważniejsze, że remis pozwolił NKS-owi utrzymać pozycję lidera I ligi. Ekipa Kamila Błach ma na koncie 11 punktów zdobytych w 5 grach (3-2-0, bramki 10-3). Z kolei Olesno zajmuje 3. lokatę z sumą 10 „oczek” (3-1-1, stosunek goli 17-7). [KK]

Namysłów, dn. 01.10.2017 r. (niedziela) – godz. 10:00
5. kolejka I ligi juniorów młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – OKS OLESNO 1-1 (0-1)

0-1 Siemski 24’ rzut karny
1-1 Famuła 41’ samobójczy

NKS START: D.Gacek – Dobroć, Bociański, M.Gacek, J.Kowalczyk [k], Kilan (41.Fiedeń), Kijak, Mateusz Golonka (75.Łyżniak), Wojciaczyk (Duchnik), Chuć, Huck.
Rezerwowi: Letki, Bednarczuk.
Trener: Kamil BŁACH.

OLESNO: Jeziorowski – Molski, Świtalski, Siemski, Wnuk, Zug, Huć, Trzęsiok, Kuzaj (63.Polak), Famuła, Kubik (50.Pawlik).
Rezerwowy: Małolepszy.
Trener: Arkadiusz ŚWIERC.

Sędziował: Sławomir Bryś (KS Opole).

Żółta kartka: Huć (80.).

Mecz trwał: 83 minuty.