1JS: LZS Starościn - Start Namysłów 3-1

Odsłony: 3381

Pierwszą porażkę w sezonie zanotowali czerwono-czarni juniorzy starsi. W derbowym pojedynku z LZS-em Starościn nasz zespół przegrał 1-3 i tak naprawdę szanse na korzystny rezultat zaprzepaścił już przed przerwą. Wtedy to rywale zdobyli wszystkie trzy bramki. Zaczął po kwadransie Suliga, poprawił w 38’ Zuzak, natomiast pognębił minutę przed zejściem do szatni Grech. W drugiej części bramkę wprawdzie szybko zdobył R.Czech, w 50’ pewnie egzekwując rzut karny, ale na więcej – mimo prób odrobienia start – nie było już namysłowian stać. Dlatego też przegrana w Starościnie stała się faktem.

Po tym spotkaniu Start Namysłów obsunął się na 2. pozycję w tabeli, mając na koncie 12 punktów (4-0-1, bramki 19-6). Z kolei starościnianie zajmują 6. miejsce z bilansem 9 „oczek” (3-0-2) i stosunkiem trafień 13-13. [KK]

Starościn, dn. 01.10.2017 r. (niedziela) – godz. 11:00
5. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

LZS STAROŚCIN – NKS START NAMYSŁÓW 3-1 (3-0)

1-0 Suliga 15’
2-0 Zuzak 38’
3-0 Grech 44’
3-1 R.Czech 50’ rzut karny

LZS: J.Piechura – Raduchowski (70.Chałupka), Zuzak, Szewczyk (85.Poniewierski), Suliga, Bojko, Harasimczuk, Gargacz (46.Pajor, 56.Chełmecki), Dedek, Warzocha, Grech (46.M.Piechura).
Trener: Mirosław RĘBILAS.

NKS START: Stan – Czuczwara, Stajszczyk (67.K.Matłosz), Wojciaczyk, D.Maćków (46.Wierzbicki), Chrabański [k] (46.Sikora), D.Adrian, Fiedeń, Miłosz Golonka, R.Czech, Koziak (46.T.Maćków).

Sędziował: Janusz Gruszka (KS Opole).

Żółte kartki: Suliga (53.), Chełmecki (60.), Raduchowski (67.), Piechura (69.) – D.Adrian (38.), Sikora (60.), R.Czech (78.).

Mecz trwał: 94 minuty (46+48).