1JS: Start Namysłów - Start Dobrodzień 6-3

Odsłony: 3485

Juniorzy starsi Startu nie zwalniają tempa! W czwartym spotkaniu o punkty podopieczni Damiana Zalwerta odnieśli czwarte zwycięstwo, tym razem w pokonanym polu pozostawiając imienników z Dobrodzienia. W meczu rozegranym w Domaszowicach rywale wyszli na prowadzenie już w 3’, ale odpowiedź naszych chłopców była piorunująca, bowiem między 6’, a 9’ zdobyliśmy trzy gole! Najpierw Czuczwara wyrównał, a potem w ciągu kilkudziesięciu sekund dwa razy trafił do bramki D.Adrian! Dobrodzienianie odpowiedzieli wprawdzie trafieniem z 14’, jednak w 19’ Wierzbicki dał nam ponownie dwubramkowy zapas (4-2), który utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron goście raz jeszcze złapali z nami kontakt (w 62’ zmniejszyli wynik na 3-4), ale chłopcy ponownie skutecznie odpowiedzieli. W 65’ Koziak podwyższył na 5-3, natomiast parę minut przed końcem efektowny rezultat przypieczętował golem Wojciaczyk. Dzięki niedzielnej wygranej Start Namysłów wciąż jest liderem I ligi juniorów starszych w grupie I z dorobkiem 12 punktów (bramki 18-3), natomiast Dobrodzień plasuje się na 3. pozycji (9 „oczek”, gole 11-9).

Gratulując wygranej czerwono-czarnym, liczymy, że Ci także w kolejnym spotkaniu pójdą za ciosem i zgarną komplet punktów. [KK]

Domaszowice, dn. 24.09.2017 r. (niedziela) – godz. 10:00
4. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – START DOBRODZIEŃ 6-3 (3-2)

6-3 Wojciaczyk 87’

NKS START: S.Warowy – Czuczwara, Wojciaczyk, Chrabański [k], Wierzbicki (68.Gibulski), D.Adrian, Sikora (60.Koziak), Miłosz Golonka (53.Stajszczyk), R.Czech, T.Maćków, K.Fiedeń (68.D.Maćków).
Rezerwowy: K.Matłosz.

DOBRODZIEŃ: Koza – Rust, Markiewicz, Zajontz (70.Hehnel), Grzebiński, Sacha, Kolecek [k], Kaliciak, Wyrwich, Jagielski, Kiermasz.