OLT: Hattrick Głuchołazy - Start Namysłów 1-0

Odsłony: 2195

Choć po raz siódmy z rzędu przegrali, to jednak namysłowscy trampkarze wreszcie zaprezentowali się z niezłej strony. W pojedynku w dalekich Głuchołazach czerwono-czarni podjęli walkę z 3. drużyną rozgrywek, choć mimo to przegrali w najniższych rozmiarach. Już w początkowych minutach miejscowi mogli wyjść na prowadzenie, jednak piłka po strzale jednego z graczy Hattricka trafiła w słupek. W kolejnych minutach nasz zespół pozwalał grać piłką gospodarzom, lecz zbyt często nie dopuszczał go na swoje przedpole. Niestety, 3 minuty po zmianie storn Stadnik trafił do siatki czerwono-czarnych i Hattrick objął prowadzenie. W następnych minutach piłkarze z Głuchołaz częściej zagrażali naszej bramce, ale nie oznacza to, że spotkanie było jednostronne. Podopieczni Kamila Błach także odgryzali się przeciwnikowi i mieli szansę nie tylko na remis, ale nawet na zwycięstwo. Zawiodła jednak w decydujących momentach skuteczność, gdyż za pierwszym razem nasi ulubieńcy – podobnie jak Hattrick przed przerwą – trafili w słupek, a w drugim przypadku zmarnowali świetną okazję jeden na jednego. Ostatecznie przegrywamy 0-1 i nadal jesteśmy „czerwoną latarnią” tabeli z zerowym dorobkiem punktowym (7 porażek, bramki 4-31). Hattrick po tym spotkaniu utrzymał 3. miejsce w tabeli, mając w tej chwili na koncie 13 „oczek” (4-1-2, stosunek trafień 20-26). [KK]

Głuchołazy, dn. 22.09.2017 r. (piątek) – godz. 18:00
7. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

HATTRICK GŁUCHOŁAZY – NKS START NAMYSŁÓW 1-0 (0-0)

1-0 Stadnik 38’

HATTRICK: Kocuba – Godlewski, Milczarek, Adamczyk, Czujowski, Pik, Dołęga, Turski, Stadnik [k], Świetlikowski, Młyńczak.
Grali ponadto: Zając, Kud.
Trener: Krzysztof KUŚMIREK.

NKS START: Letki – Kałużny, M.Gacek, A.Kowalczyk, Smagacz, Maryniak, Huck, N.Morga, Banaś, Paradowski, Zemella.
Grali ponadto: Rakieta, Łukasiewicz.
Trener: Kamil BŁACH.

Sędziował: Ryszard Wawro (KS Opole).