OLT: Start Namysłów - MOSiR II Opole 2-7

Odsłony: 2575

Rezerwy trampkarzy opolskiego MOSiR-u nie miały większych kłopotów ze zwycięstwem w Namysłowie. Innymi słowy lider planowo odprawił z kwitkiem „czerwoną latarnię” tabeli, aplikując nam aż 7 goli. Od początku uwidoczniła się przewaga w grze gości, ale Ci udokumentowali ją dopiero w 20’, gdy do siatki trafił Bober. Namysłowianie jednak natychmiast odpowiedzieli i minutę później po strzale M.Oleśkowa cieszyliśmy się z gola wyrównującego. Podrażniło to jednak faworyta, który za sprawą dwóch trafień Mrozka do przerwy wypracował sobie dwubramkową przewagę. Niedługo po zmianie stron opolanie znów trafili do siatki czerwono-czarnych (Stolarewski w 46’) i było już 1-4. Nadzieje na moment w nas odżyły, gdy samobójczym trafieniem popisał się Drescher (50’), ale w kolejnych minutach wszystko wróciło do smutnej dla nas normy. Konkretnie do kolejnych strat bramkowych po dwóch golach Kicmacha i jednym Berdowskiego. Wynik 7-2 dla MOSiR-u II nie pozostawia żadnych złudzeń co do faktu, komu należało się zwycięstwo. Efekt? Opolanie utrzymali przodownictwo w tabeli z kompletem 5-ciu zwycięstw, natomiast czerwono-czarni zanotowali piątą porażkę (stosunek goli mamy fatalny: 4-27) i zamykają tabelę najwyższej ligi województwa w swojej kategorii wiekowej. [KK]

Namysłów, dn. 08.09.2017 r. (piątek) – godz. 18:00
5.kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – MOSIR II OPOLE 2-7 (1-3)

2-7 Kicmach 70’

NKS START: Letki – Kałużny, M.Gacek, A.Kowalczyk, Paradowski, Maryniak, Smagacz, Huck, N.Morga, Banaś, M.Oleśków.
Grali ponadto: Wiśniewski, Rakieta, Łukasiewicz, Zemella.
Trener: Kamil BŁACH.

MOSIR II: Krynicki – Stolarewski, Wołyniec, Chinczewski, Witkowski, Kicmach, Zarzycki, Paszkowski [k], Bober, Drescher, Danielak.
Grali ponadto: Wojakowski, Duda, Lake, Śliwiński, Berdowski, Mrozek, Mokrzycki.
Trener: Wojciech MIELNIK.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).

Mecz trwał: 70 minut (35+35).