Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

1JM: Start Namysłów - Odra K.-Koźle 4-1

Odsłony: 520

 

Udanie zainaugurowali nowy sezon rozgrywkowy piłkarze juniorów młodszych Startu. W niedzielnym pojedynku z kędzierzyńską Odrą czerwono-czarni wygrali 4-1, choć do przerwy sporo pewnie musieli się wysłuchać o trenera Kamila Błach, gdyż przegrywali 0-1. Jedyne trafienie w pierwszej części było udziałem Jakoniuka, który D.Gacka pokonał w 32’. Po zmianie stron przewaga namysłowian nie podlegała już dyskusji i co najważniejsze, nasi zawodnicy zdyskontowali ją przy dużej skuteczności. Losy spotkania odwrócił Chuć, który w 49’ strzelił gola wyrównującego, a w 62’ dał czerwono-czarnym prowadzenie. Z kolei J. Kowalczyk postawił 2 stemple na zwycięstwie swoim i kolegów, strzelając bramki odpowiednio w 69’ oraz 76’. Wyraźny sukces w premierze rozgrywek pozwala naszej drużynie zajmować 3. pozycję w tabeli, ale tak naprawdę życzymy im równie udanych spotkań w trakcie sezonu i realnej walki o powrót do Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych, w której nasz klub przez wiele lat występował. [KK]

Namysłów, dn. 03.09.2017 r. (niedziela) – godz. 10:00
1.kolejka I ligi juniorów młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE 4-1 (0-1)

0-1 Jakoniuk 32’
1-1 Chuć 49’
2-1 Chuć 62’
3-1 J.Kowalczyk 69’
4-1 J.Kowalczyk 76’

NKS START: D.Gacek – Bociański, Duchnik (60.Kilan), J.Kowalczyk [k], Kijak, Mateusz Golonka, Karcz (60.Huck), Dobroć (41.M.Gacek), Adamczyk, Wojciaczyk (41.Fiedeń), Chuć (73.A.Kowalczyk).
Rezerwowi: -.
Trener: Kamil BŁACH.

ODRA: Bakota – Sobaszek, Grzegorczyk (61.Kroh), Przeniosło, Ściański, Jakoniuk, Słota, Korszla (61.Szymala), Ciechanowicz [k], Wojcieszczyk, Jaśniak.
Rezerwowi: -.
Trener: Jan WĘGRZYN.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).

Żółte kartki: -.

Widzów: ?

Mecz trwał: 82 minuty (40+42).

 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy