1JS: LZS Sławice - Start Namysłów 0-3

Odsłony: 3599

Z przytupem weszli w sezon juniorzy starsi namysłowskiego Startu, którzy w niedzielne przedpołudnie rywalizowali z LZS-em w Sławicach. W roli gości czerwono-czarni nie pozostawiali rywalom złudzeń, co do końcowego rezultatu. Podopieczni Damiana Zalwerta wygrali 3-0, już do przerwy ustalając rezultat. Wtedy to instynktem killera błysnął Jakub Wojciaczyk, trafiając kolejno w 15’, 27’ oraz 31’. Klasyczny hat-trick w wykonaniu naszego piłkarza robi wrażenie, bo przecież nawet w rozgrywkach młodzieżowych taka sztuka nie zdarza się często. Do przerwy nasza drużyna grała szybko i zdecydowanie, przekładając swoją ofensywną grę na gole. Miejscowi także próbowali nam zagrozić, tyle, że niewiele pod świątynią S.Warowego wskórali. Po zmianie stron Start nadal był stroną przejawiającą inicjatywę w grze, tyle, że chłopcy grali już spokojniej, koncentrując się głównie na uważnym rozgrywaniu futbolówki. Tym razem nie znaleźli już sposobu na pokonanie K.Buhla. A że ani razu LZS-owi nie udało się też pokonać zmiennika Stana, to i rezultat sprzed przerwy nie zmienił się. Wygrana 3-0 jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami o punkty, więc wierzymy, że w tym sezonie namysłowianie włączą się do rywalizacji o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej województwa. [KK]

Sławice, dn. 03.09.2017 r. (niedziela) – godz. 11:00
1.kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

LZS SŁAWICE – NKS START NAMYSŁÓW 0-3 (0-3)

0-1 Wojciaczyk 15’
0-2 Wojciaczyk 27’
0-3 Wojciaczyk 31’

SŁAWICE: K.Buhl – Ogórek, R.Myślicki, Kulik, Dzikowski [k], M.Buhl, Zając, Kokoszka, Bojdak, S.Myślicki, Mochnik.
Rezerwowi: -.
Trener: Krzysztof WALCZYK.

NKS START: S.Warowy (46.Stan) – Czuczwara, Stajszczyk (55.Wierzbicki), T.Maćków (65.K.Matłosz), Wojciaczyk, D.Maćków, Chrabański [k], Miłosz Golonka, R.Czech, K.Fiedeń, Koziak (55.Sikora).
Trener: Damian ZALWERT.

Sędziował: Mieczysław Tomsza (KS Opole).

Żółta kartka: R.Myślicki (85.).