OLT: Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-4

Odsłony: 2822

Trampkarze Startu Namysłów poszli w ślady swoich starszych kolegów, rywalizujących w IV lidze opolskiej. Bo za nimi trzeci mecz o punkty i – niestety – trzecia porażka. W poniedziałkowej rywalizacji z kędzierzyńskim Chemikiem liczyliśmy, że nasz zespół w końcu się odblokuje i zapunktuje, ale boiskowa proza życia okazała się dla chłopaków bolesna. Zaczęło się obiecująco, gdyż w 10’ Maryniak dał nam prowadzenie, strzelając jednocześnie pierwszego w sezonie gola dla czerwono-czarnych. Ale Składny w 17’ wyrównał, a minutę później Bednarz dał prowadzenie „Chemicznym”. Gospodarze nie załamali się jednak tym faktem i tuż przed przerwą wywalczyli gola wyrównującego stan rywalizacji, którego autorem był ponownie Maryniak (33’). Niestety, podopieczni Kamila Błach wyszli na drugą połowę nieco rozkojarzeni, co momentalnie wykorzystali rywale. I kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry znów prowadzili (gol Bednarza w 36’). Z kolei w 43’ Bednarz upolował hat-tricka, a my przegrywaliśmy już 2-4. Mimo prób odwrócenia losów meczu, namysłowianom nie udało się już umieścić futbolówkę w bramce. A że nie udało się to także grającym już spokojniej gościom, to takim też wynikiem mecz się ostatecznie zakończył. [KK]

Namysłów, dn. 28.08.2017 r. (poniedziałek) – godz. 16:00
3.kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 2-4 (2-2)

1-0 Maryniak 10’
1-1 Składny 17’
1-2 Bednarz 18’
2-2 Maryniak 33'
2-3 Bednarz 36’
2-4 Bednarz 43’

NKS START: Letki – M.Gacek [k], A.Kowalczyk, Maryniak, Smagacz, Nowak, Huck, N.Morga, Banaś, M.Oleśków, Łukasiewicz.