OLT: Stal Brzeg - Start Namysłów 5-0

Odsłony: 2721

To nie jest wymarzony początek sezonu namysłowskich trampkarzy… Po inauguracyjnym 0-4 z OKS-em Olesno, tym razem młodzi czerwono-czarni wybrali się do Brzegu na rywalizację ze Stalą. Niestety, chłopcy wrócili z wyprawy „na tarczy” przegrywając aż 0-5 z żółto-niebieskimi. Do przerwy ekipa Kamila Błach dzielnie stawiała opór gospodarzom, choć i tak straciła w 10’ gola (autorem Skrzyniarz). Ale napór miejscowych po zmianie stron przyniósł im kolejne gole. Najpierw Drozd w odstępie 5 minut dał Stali wysokie prowadzenie 3-0, a chwilę potem Ziemba ukłuł nas na 4-0. Gdy wydawało się, że nic więcej na murawie już się nie wydarzy, sprawy w swoje ręce ponownie wziął Ziemba, w ostatniej minucie ustalając końcowy rezultat. Porażka 0-5 stała się faktem, która oznacza, że chłopcy wylądowali na ostatniej pozycji w tabeli. [KK]

Brzeg, dn. 24.08.2017 r. (czwartek) – godz. 17:00
2.kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

STAL BRZEG – NKS START NAMYSŁÓW 5-0 (1-0)

1-0 Skrzyniarz 10’
2-0 Drozd 42’
3-0 Drozd 47’
4-0 Ziemba 50’
5-0 Ziemba 70’

STAL: Krzyściak – Żyłowski, Nowacki, Kita, Makos, Solecki, Habrych, Skrzyniarz, Ziemba, Gromnicki [k], Drozd.
Grał ponadto: Wieczorek.
Trener: Marcin RACZKOWSKI.

NKS START: M.Oleśków – Banaś, M.Gacek [k], A.Kowalczyk, Huck, Smagacz, Maryniak, Wiśniewski, Kulon, Łukasiewicz, Zemella.