1JM: Start Namysłów - Junior Skarbimierz 5-2

Odsłony: 2464

Faworyzowani namysłowianie pokonali w niedzielę juniorów młodszych ze Skarbimierza. W pojedynku o punkty czerwono-czarni dosyć pewnie sięgnęli po trzy punkty, aplikując rywalom 5 goli. Do przerwy gracze juniora mogli mieć jeszcze nadzieję na korzystny wynik, gdyż przegrywali jednym golem. Ale po zmianie stron nasz zespół szybko wypracował dwubramkową przewagę, którą niebawem stracił. Emocje zakończył jednak Jakub Wojciaczyk, który dwukrotnie trafił do siatki i ustalił końcowy rezultat. Dodajmy, że zawodnik ten schodząc parę minut przed końcem, odbierał od kolegów gratulacje za ustrzelenie hat-tricka.

Start Namysłów zajmuje w tabeli 3. miejsce, mając na koncie 32 punkty (9-5-5, bramki 35-19). Z kolei goście ze Skarbimierza plasują się na 10. pozycji z dorobkiem 8 „oczek” (2-2-15, gole 27-67). [KK]

Smarchowice Śląskie, dn. 04.06.2017 r. (niedziela) – godz. 11:00
19. kolejka I ligi juniorów młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – JUNIOR SKARBIMIERZ 5-2 (2-1)

5-2 J.Wojciaczyk 60’

NKS START: S.Warowy (50.Sarzyniak) – R.Czech [k], Czuczwara, Duchnik (41.D.Maćków), K.Fiedeń, Gibulski, Mateusz Golonka (69.J.Kowalczyk), Łyżniak, T.Maćków, J.Wojciaczyk (75.M.Wojciaczyk), Zaremba (41.Jeziorny).
Trener: Kamil BŁACH.

JUNIOR: Gembka – Augustyniak, Bokrzycki, Bożek, Czajkowski, Drożdżak (50.Krzyżak), Federowicz, Lewicki, Wasylik, Witka [k], Wojda (50.Leśniewicz).
Trener: Marcin TABISZEWSKI.

Sędziował: Kamil Zator (KS Opole).