OLT: Start Namysłów - MKS Kluczbork 1-3

Odsłony: 2491

W przedostatnim meczu rozgrywek trampkarze namysłowskiego Startu ulegli swoim rówieśnikom z Kluczborka 1-3. Faworyzowany wicelider wygrał bez większych kłopotów, choć gospodarzom nie można było odmówić walki i zaangażowania w grę. Umiejętności czysto piłkarskie wzięły jednak górę. Wynik w 13’ otworzył Szałek, ale rywale nie zdążyli się jeszcze nacieszyć bramką, a sami ją stracili. Niecałą minutę później gola zdobył bowiem M.Oleśków. Niestety, jeszcze przed przerwą biało-niebiescy ponownie wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Wojciaczyka. A wynik w drugiej części ustalił Kulawik.

Po tym meczu MKS Kluczbork nadal zajmuje 2. miejsce z dorobkiem 38 punktów (11-5-1, bramki 49-18), natomiast namysłowianie plasują się na 5. pozycji (23 punkty, 7-2-8, gole 22-31). W ostatnim meczu sezonu Start zmierzy się w piątek na wyjeździe z Pomologią Prószków. [KK]

Namysłów, dn. 02.06.2017 r. (piątek) – godz. 18:00
17. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – MKS KLUCZBORK 1-3 (1-2)

0-1 Szałek 13’
1-1 M.Oleśków 14’
1-2 Wojciaczyk 34’ samobójczy
1-3 Kulawik 47’

NKS START: Letki [k] – Banaś, Bociański, A.Fiedeń, M.Gacek, Huck, Maryniak, N.Morga, M.Oleśków, Wiśniewski, Wojciaczyk.
Grali ponadto: Chuć, D.Gacek, Kijak, J.Kowalczyk, Makowski, Raduchowski, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

MKS: Bochenek – Cygan, Hul, Kaliciński, Kondracki, Kulawik, Mudrak, Pietras, Spurek, Suslik [k], Szałek.
Grali ponadto: Choncel, Paradowski, Prządka, Rychlik, Schwigon, Witek, Wojnarowski.
Trener: Piotr MATKOWSKI.

Sędziowała: Dorota Dymek (KS Opole).

Mecz trwał: 71 minut (36+35).