Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Dzień Dziecka ze Startem Namysłów!

Odsłony: 5001

We czwartek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. 1 czerwca, to data, która wszystkim pociechom pod każdą szerokością geograficzną powinna kojarzyć się pozytywnie. I większości przypadków tak jest. Dzieci w Namysłowie swoje podarki już otrzymały, natomiast w ramach wspomnianego święta inicjatywę podjął też Start Namysłów, swoim piłkarzom i piłkarkom wychodząc naprzeciw z weekendowymi ofertami!

Pierwsza, to niedzielne święto dzieciaków z Akademii Czerwono-Czarnych z licznymi atrakcjami i konkursami. Gry i zabawy oczywiście odbędą się na Stadionie Sportowym przy Pułaskiego 5. Początek o godz. 13:00, natomiast koniec przewidziany jest po godzinie 16:00. Szczegóły? Nie będziemy się rozpisywać – możecie o nich przeczytać na plakacie, który zawisł już na namysłowskich słupach ogłoszeniowych, a teraz puszczamy go do wirtualnego świata.

A skoro przy namysłowskiej Akademii jesteśmy, to zapraszamy również wszystkich zainteresowanych na turnieje o Klubowe Mistrzostwo Opolszczyzny w czterech kategoriach wiekowych. Zawody także odbędą się na namysłowskim stadionie, a pierwszy z nich już jutro (sobota, 03.06.)! Wtedy dojdzie do rywalizacji drużyn z rocznika 2007 w godz. 09:00 – 14:00. Następny turniej dzień później (w niedzielę, 04.06.), gdzie w tych samych godzinach odbywać się będą zawody dla rocznika 2006.

W następnych tygodniach także będziemy świadkami zaciętej rywalizacji, tym razem w rocznikach 2009 (11.06.) oraz 2008 (18.06.). Tu także wiele wyjaśnia nam okolicznościowy plakat, który prezentujemy.

Nie dajcie się namawiać. Zapraszamy na Stadion Sportowy w Namysłowie, bo takich czystych i pięknych emocji, jak w rywalizacji dzieci, nie zobaczycie nigdzie indziej. Rezerwujcie czas i wpadajcie! [KK]

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy