OLT: Start Namysłów - Stal Brzeg 2-1

Odsłony: 2246

wyrównanym spotkaniu trampkarze namysłowskiego Startu pokonali w piątek swoich rówieśników z Brzegu. Nasz zespół wygrał 2-1, do końca skutecznie walcząc z naciskającym go rywalem. Do przerwy młodzi czerwono-czarni wypracowali sobie dwubramkową przewagę. Najpierw w 14’ do siatki trafił Chuć, a 7 minut później radość na boisku i ławce trenerskiej zapanowała po trafieniu Wróbla. Ambitnie grający goście nie odpuszczali i po przerwie zaatakowali większą liczbą graczy. To przyniosło skutek w 62’, gdy do siatki trafił Foryś. Kontaktowy gol dodał jeszcze animuszu brzeżanom, jednak podopieczni Kamila Błach także mieli kilka okazji na podwyższenie wyniku. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się żadnego z golkiperów pokonać i po ostatnim gwizdku to miejscowi mogli cieszyć się z trzech „oczek”.

Po 16. seriach OLT zawodnicy Startu Namysłów zajmują 4. pozycję z dorobkiem 23 punktów (7-2-7, bramki 21-28). Brzeżanie z kolei obsunęli się na 5. miejsce mając na koncie 21 punktów (6-3-7, stosunek goli 27-24).

Następny mecz naszych trampkarzy, to domowa rywalizacja z MKS-em Kluczbork. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (02.06.) o 18:00 przy Pułaskiego 5, więc już teraz zapraszamy do wsparcia chłopców z trybun! [KK]

Namysłów, dn. 26.05.2017 r. (piątek) – godz. 18:00
13. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – STAL BRZEG 2-1 (2-0)

1-0 Chuć 14’
2-0 Wróbel 21’
2-1 Foryś 62’

NKS START: Letki [k] – Adamczyk, Banaś, Chuć, Dobroć, A.Fiedeń, Huck, Kałużny, M.Oleśków, Wiśniewski, Wróbel.
Grali ponadto: Bociański, D.Gacek, M.Gacek, Kijak, J.Kowalczyk, A.Kowalczyk, Wojciaczyk.
Trener: Kamil BŁACH.

STAL: Pasławski – Bugiel, Dudzik [k], Foryś, Jabłoński, A.Lipka, Migacz, Nawrocki, Pasierski, Simon, Tysier.
Grali ponadto: Szczupider, Chyrzyński, J.Lipka, Łukawiecki, Martowłos.
Trener: Wojciech KASZUB.

Sędziował: Zbigniew Konwant (KS Opole).

Mecz trwał: 73 minuty (35+38).