OLT: Start Namysłów - Hattrick Głuchołazy 0-5

Odsłony: 3031

Bardzo nieprzyjemną niespodziankę sprawili sobie i kibicom czerwono-czarni trampkarze, którzy w domowym pojedynku z Hattrickiem ulegli aż 0-5! Nasz zespół przed tym spotkaniem plasował się wyżej w tabeli, jednak boisko brutalnie zweryfikowało formę dnia obu zespołów. Wynik już w 3’ otworzył gościom Szczyrba. Do przerwy goście skromnie prowadzili, więc liczyliśmy, że podrażnieni namysłowianie ruszą do odrabiania strat. I ruszyli, tyle, że to przeciwnicy dokładali kolejne gole, notując wysoką skuteczność. Dwie bramki w odstępie 2 minut zdobył Łącki (47’, 49), natomiast Kłakowicz w końcowych minutach (67’, 70’) całkowicie dobił zaskoczonych przebiegiem rywalizacji namysłowian. Końcowy rezultat jest zawstydzający, więc liczymy, że w kolejnej grze sportowa złość Startu weźmie górę i cieszyć się będziemy z lepszego wyniku.

Po piątkowej wpadce namysłowianie spadli na 7. miejsce w tabeli (17 punktów, 5-2-7, bramki 16-25). Nasi goście z Głuchołaz zdołali nas wyprzedzić, wskakując na 6. pozycję (18 pkt., 5-3-6, gole 34-46).

Najbliższy mecz namysłowian, to wyjazd do Strzelec Opolskich (piątek, 19.05.) na wcale niełatwy pojedynek z Piastem. [KK]

Namysłów, dn. 12.05.2017 r. (piątek) – godz. 18:00
15. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0-5 (0-1)

0-1 Szczyrba 3’
0-2 Łącki 47’
0-3 Łącki 49’
0-4 Kłakowicz 67’
0-5 Kłakowicz 70’

NKS START: Letki – Bociański, Chuć, Dobroć, A.Fiedeń, Kałużny, Kijak, J.Kowalczyk [k], Maryniak, N.Morga, M.Oleśków.
Grali ponadto: Banaś, A.Kowalczyk, Makowski, Smagacz, Wiśniewski, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

HATTRICK: Pelc – Czujowski, Dorosz [k], Kocuba, Kud, Nogieć, Pik, Rutkowski, Sadlak, Stadnik, Świetlikowski.
Grali ponadto: Kłakowicz, Łącki, Szczyrba.
Trener: Krzysztof KUŚMIREK.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).