1JM: Start Namysłów - Orzeł Źlinice 5-0

Odsłony: 2950

Czerwono-czarni juniorzy młodsi zagrali w weekend na przysłowiową piątkę! W rywalizacji z Orłem Źlinice nasz zespół zaprezentował bardzo ofensywny futbol i po 80 minutach zasłużenie cieszył się z efektownego zwycięstwa 5-0. Do przerwy rywale stawiali dosyć solidny opór, stąd też Startowi udało się wypracować ledwie jednobramkowe prowadzenie po trafieniu Wojciaczyka. Po zmianie stron worek z golami mocno się jednak rozwiązał. Zaczął w 44’ Fiedeń, a w jego ślady poszli także rezerwowi: dwukrotnie Jeziorny (gole w 60’ i 75’) oraz Zaremba, który w 79’ ustalił końcowy rezultat. Pewnym usprawiedliwieniem poczynań gości jest fakt, że drużyna Orła zawitała na Pułaskiego gołą jedenastką, więc po zmianie stron, gdy zaczęło brakować rywalom sił, namysłowianie mieli więcej świeżości i miejsca na boisku, co skrupulatnie wykorzystali.

Wygrana spowodowała, że Start Namysłów zajmuje obecnie 3. miejsce w lidze z 24 punktami na koncie (7-3-4, bramki 25-12). Z kolei źliniczanie plasują się na 6. pozycji z dorobkiem 17 „oczek” (5-2-7, gole 26-30).

Najbliższy mecz naszych juniorów młodszych to wyjazdowa eskapada na pojedynek z Piomarem Tarnów/Przywory, która odbędzie się 29 kwietnia (godz. 10:00). [KK]

Namysłów, dn. 22.04.2017 r. (sobota) – godz. 11:00
14. kolejka I ligi juniorów młodszych

NKS START NAMYSŁÓW – ORZEŁ ŹLINICE 5-0 (1-0)

1-0 Wojciaczyk 26’
2-0 Fiedeń 44’
3-0 Jeziorny 60’
4-0 Jeziorny 75’
5-0 Zaremba 79’

NKS START: S.Warowy (77.Sarzyniak) – Burnecki (41.Jeziorny), R.Czech [k], Czuczwara, Fiedeń (75.Zaremba), Gibulski, Karcz (55.Dyk), Kilan (65.Łyżniak), D.Maćków, T.Maćków, Wojciaczyk.