OLT: Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-0

Odsłony: 2896

Trampkarze namysłowskiego Startu wiosną dostarczają nam powodów do zadowolenia. W piątkowej grze czerwono-czarni podejmowali kędzierzyńskiego Chemika i rozbili go aż 4-0! Sukces podopiecznym trenera Kamila Błach przypadł jak najbardziej zasłużenie, choć goli mogło być nawet więcej. Wynik w pierwszej połowie otworzył w 17’ Kijak, który po zmianie stron ustalił zresztą końcowe rozstrzygnięcie (w 60’). A w międzyczasie do siatki trafili też Chuć (40’) oraz kapitan drużyny Jakub Kowalczyk (50’). Warto wspomnieć, że ambitnie walczący rywale mieli wyraźnie utrudnione zadanie od pierwszej do ostatniej minuty meczu, gdyż przyjechali do Namysłowa w dziesięciu i siłą rzeczy zmuszeni byli rywalizować w osłabieniu.

Po efektownym sukcesie namysłowscy trampkarze okupują 3. pozycję z dorobkiem 17 punktów (5-2-5) i stosunkiem goli 16-17. Z kolei kędzierzynianie plasują się na przedostatniej pozycji (nr 9), legitymując się bilansem 7 „oczek” (2-1-9) oraz bilansem goli 18-51.

W następnym meczu (w najbliższy piątek o 17:30) czerwono-czarni podejmą przy Pułaskiego rówieśników Stali Brzeg. [KK]

Namysłów, dn. 21.04.2017 r. (piątek) – godz. 17:00
12. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE 4-0 (1-0)

1-0 Kijak 17’
2-0 Chuć 40’
3-0 J.Kowalczyk 50’
4-0 Kijak 60’

NKS START: Letki – Bociański, Chuć, M.Gacek, Huck, Kijak, J.Kowalczyk [k], Maryniak, M.Oleśków, Wiśniewski, Wojciaczyk.
Grali ponadto: Banaś, Dobroć, D.Gacek, A.Kowalczyk, N.Morga, Raduchowski, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

CHEMIK: Termin – Bednarz, Drążkiewicz, Dronia, Hołoga, Klose [k], Muras, Składny, Smykla, Ważowski.