Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Młodzicy powołani do kadry województwa

Odsłony: 3857

Dwóch młodzieżowych reprezentantów województwa z namysłowskiej Akademii Czerwono-Czarnych powołanych do kadry województwa! Bracia bliźniacy Igor i Wiktor Makarow, bo o nich mowa, na co dzień reprezentują pierwszy zespół namysłowskiego Startu w Lidze Młodzików (grającej w grupie I, Kluczbork), a także brani są pod uwagę w kontekście szerokiej kadry drużyny trampkarzy. Obaj zawodnicy z reguły występują w ofensywnych formacjach zespołu, strzelając wiele bramek, jak również stwarzając mnóstwo groźnych sytuacji z gry zespołowej. Mimo bardzo młodego wieku (rocznik 2005), bliźniacy wyróżniają się na tle swoich rówieśników grających w pozostałych drużynach ligi. Igora i Wiktor są doskonałym przykładem, że ciężka i sumienna praca, poparta pasją i zamiłowaniem do dyscypliny jaką się uprawia, daje wymierne efekty.

Nagroda w postaci pojawienia się w kadrze województwa obu chłopaków jest tym bardziej warta podkreślenia, ponieważ powinna być przykładem dla wszystkich kolegów z akademii, tych starszych i młodszych. Bracia bliźniacy od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają na boisku, nie opuszczając treningów. Wyrabiają się też z dodatkowymi zajęciami i obowiązkami, dbają o odpowiednie oceny w szkole, a dodatkowo, bez względu na pogodę, wykorzystują każdy wolny moment na grę z kolegami, a nie na ślęczenie przed TV czy komputerem. Efektem ich zapału do gry w piłkę nożną jest możliwość reprezentowania barw klubowych w meczach międzywojewódzkich.

Igor MAKAROW Wiktor MAKAROW

 

Bliźniakom (a na co dzień podopiecznym trenera Krystiana Błach) życzymy dalszych sukcesów na sportowej ścieżce. Niech to wyróżnienie będzie dodatkowym bodźcem motywacyjnym do dalszej pracy, bo teraz trzeba pracować tylko więcej i jeszcze sumiennniej.

Pozostałym zawodnikom również życzymy owocnej pracy, niech przykład Igora i Wiktora Makarow będzie dla wszystkich znakiem, że „chcieć” znaczy „móc”, a drzwi do reprezentacji województwa są zawsze otwarte. [KrB]

 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy