1JS: LZS Żytniów - Start Namysłów 1-8

Odsłony: 2672

We wtorkowym pojedynku juniorzy starsi Startu Namysłów rozbili w roli gości zespół LZS-u Żytniów. Efektowne zwycięstwo 8-1 przypadło podopiecznym trenera Zalwerta całkowicie zasłużenie, choć po 6 minutach w naszych szeregach zapanowała spora konsternacja. Wtedy to bowiem Krawczyk dał prowadzenie miejscowym. Namysłowianie odpowiedzieli jednak jak na faworyta przystało, do przerwy aplikując rywalom 4 bramki. Sygnał do ataku dał Adrian, który po kontuzji wraca do formy w zespole juniorskim (to podstawowy stoper drużyny seniorów). Po nim poprawił Chrabański i dwukrotnie Wojciech Czech. Po zmianie stron rozochoceni dobrą skutecznością czerwono-czarni wcale nie zamierzali zwalniać i w efekcie dołożyli 4 kolejne trafienia. Tym razem w równych odstępach 10-minutowych, po strzałach ponownie Adriana, dwukrotnie Świerczyńskiego oraz Wojciaczyka.

Wygrana nie zmieniła pozycji Startu w tabeli i nasi chłopcy wciąż zajmują 8. lokatę. Ich obecny dorobek to 25 punktów (8-1-7) przy bilansie goli 50-40. Rywale? Żytniowianie są na 10. miejscu, mając na koncie 19 „oczek” (6-1-10) i stosunek bramkowy 42-61.

W następnej grze o punkty (niedziela, 23.04.) namysłowianie podejmą u siebie (godz. 10:00) Victorię Chróścice. [KK]

Żytniów, dn. 18.04.2017 r. (wtorek) – godz. 16:00
18. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

LZS ŻYTNIÓW – NKS START NAMYSŁÓW 1-8 (1-4)

1-8 Świerczyński 80’

ŻYTNIÓW: Dengusiak – Biedka, Kowalczyk, Krawczyk, Kulbicki (60.Kowalski), Łapucha, Marek, Mencfel, Ponicki, Słowik, Stasiak [k].
Rezerwowi: Droś, Parkitny.
Trener: Sebastian UZNAŃSKI.

NKS START: Rachel – Adrian, Chrabański (65.K.Matłosz), W.Czech (60.Wojciaczyk), Czuczwara, Idzikowski (46.R.Czech), Sobolewski, Stajszczyk, Świerczyński [k], Wierzbicki (30.Szczygieł), Wojciechowski (55.Koziak).
Rezerwowy: D.Maćków.

Sędziował: Tomasz Cieśla (KS Opole).