1JM: KS Krapkowice - Start Namysłów 2-1

Odsłony: 2685

W pojedynku na szczycie tabeli lepsi okazali się gospodarze z Krapkowic, którzy na boisku w Otmęcie wygrali z czerwono-czarnymi 2-1. Nasz zespół lepiej wszedł w spotkanie, gdyż w 11’ za sprawą Karcza objęliśmy prowadzenie. Niestety, w kolejnych minutach zespół utracił nieco koncentrację i także dwa gole. Oba w wyniku trafień Malcharka, który zaraz po przerwie (47’) doprowadził do wyrównania, a w 69’ zadał decydujący cios. Ambitnie walczący czerwono-czarni próbowali jeszcze odrobić straty, jednak gospodarze na wiele im nie pozwolili. W końcówce meczu zrobiło się nerwowo i Sikora za nieparlamentarny komentarz wyleciał z boiska. A żeby nieszczęść nie było zbyt mało, to w wyniku odniesionych kontuzji przedwcześnie z murawy musieli zejść kapitan Rafał Czech oraz Dominik Jeziorny.

Krapkowiczanie wyprzedzili nas w tabeli, zajmując obecnie 3. pozycję (22 punkty, 7-1-5, bramki 27-26). Start spadł na 4. miejsce, mając w dorobku 21 punktów (6-3-4, gole 20-12).

Następny pojedynek czerwono-czarni zagrają 22 kwietnia (sobota, godz. 11:00), a ich rywalem przy Pułaskiego będą rówieśnicy Orła Źlinice. [KK]

Krapkowice-Otmęt, dn. 09.04.2017 r. (niedziela) – godz. 11:00
13. kolejka I ligi juniorów młodszych

KS KRAPKOWICE – NKS START NAMYSŁÓW 2-1 (0-1)

0-1 Karcz 11’
1-1 Malcharek 47’
2-1 Malcharek 69’

KRAPKOWICE: Śniegoń – Boruszek, Garack (41.Janocha), Griszok (80+2.A.Nohl), Jasik [k], Kubocz (75.Lazar), Kukuś, Leśniak, Malcharek, N.Nohl, Pientka.
Rezerwowi: Brzozowski, Feliksik, Gregor, Mikołajek.
Trener: Daniel RYCHLEWICZ.

NKS START: Warowy – R.Czech [k] (52.Kilan), Czuczwara, Gibulski, Jeziorny (66.Sikora), Karcz, Łyżniak (47.Sieradzki), D.Maćków, T.Maćków, Wierzbicki, Wojciaczyk.
Rezerwowi: Kilan, Sarzyniak, Sieradzki, Sikora.

Sędziował: Piotr Lebok (KS Opole).

Żółte kartki: Boruszek (74.) – Sikora (75.).

Czerwona kartka: Sikora (80+2.).