1JS: Start Namysłów - KS Krasiejów 2-2

Odsłony: 3147

Podział punktów nastąpił w sobotę przy Pułaskiego podczas pojedynku w kategorii juniorów starszych. Nasze bezpośrednie zaplecze ekipy seniorskiej podejmowało KS Krasiejów, z którym po zaciętym boju zremisowało 2-2. Właściwie najważniejsze wydarzenia miały miejsce przed przerwą, bo wtedy arbiter wpisał do protokółu minuty wszystkich goli. Już w 4’ po trafieniu Świerca goście cieszyli się z prowadzenia. Nie trwało ono jednak długo, bo w 19’ kapitan Wojciech Czech pewnie wyegzekwował jedenastkę. Faworyzowani rywale nie zamierzali jednak odpuszczać i w 25’ Passon ponownie dał im prowadzenie. Namysłowianie byli jednak równie mocno zdeterminowani, więc w 35’ przyniosło to efekt w postaci wyrównującego gola Krupińskiego. Po zmianie stron obie ekipy próbowały jeszcze przechylić szansę zwycięstwa na swoją stronę, jednak żadnej się nie udało.

Po tym spotkaniu Start Namysłów zajmuje 8. miejsce w lidze, mając w dorobku 22 pkt. (7-1-7, stosunek goli 42-39). Z kolei młode „Dinozaury” plasują się na pozycji wicelidera, mając na koncie 33 „oczka” (10-3-3, bramki 47-26).

Następne spotkanie z udziałem czerwono-czarnych zaplanowano na 18 kwietnia. Wtedy to nasz zespół powalczy o punkty (godz. 16:00) w Żytniowie z tamtejszym LZS-em. [KK]

Namysłów, dn. 08.04.2017 r. (sobota) – godz. 10:00
17. kolejka I ligi juniorów starszych, grupa I

NKS START NAMYSŁÓW – KS KRASIEJÓW 2-2 (2-2)

0-1 Świerc 4’
1-1 W.Czech 19’ rzut karny
1-2 Passon 25’
2-2 Krupiński 35’

NKS START: Stan – Burnecki, Chrabański (86.Zaremba), W.Czech (46.Szczygieł), Mateusz Golonka, Idzikowski, Koziak, Krupiński (87.Sokołowski), Sobolewski, Stajszczyk, Świerczyński [k] (46.Dyk).
Rezerwowy: Rachel.

KRASIEJÓW: Jarosiński- Bienias, Klohs, Kokot, Konieczko, Konop, Passon, Salzburg [k], Świerc, Świerczok, Widera.
Trener: Mateusz PINKAWA.

Sędziowała: Monika Kowalczyk (KS Opole).

Żółta kartka: Salzburg (45.).