OLT: Start Namysłów - OKS Olesno 5-0

Odsłony: 2317

Namysłowscy trampkarze zaliczyli wiosenne “wejście smoka”! W pierwszym spotkaniu nowego roku czerwono-czarni pewnie wygrali z OKS-em Olesno. Przed spotkaniem spodziewano się raczej wyrównanej rywalizacji sąsiadów w tabeli, tymczasem od początku gospodarze przystąpili do szturmu bramki strzeżonej przez Sitka. Efekt był imponujący, bowiem już do przerwy młodzi czerwono-czarni prowadzili czterema golami! W 25’ wynik otworzył Huck, natomiast 3 minuty później podwyższył Kijak. To jednak nie zadowalało namysłowian, którzy trafili do siatki rywali także w 32’ (Wróbel) oraz 33’ (ponownie Huck)! W przerwie trener rywali zmotywował swój zespół na tyle, że oleśnianie zdołali względnie zneutralizować zagrożenie. Mimo tego nie ustrzegli się kolejnego gola, którego autorem w 67’ okazał się Jakub Kowalczyk. Gratulujemy chłopcom świetnej postawy!

W pełni zasłużony sukces cieszy i napawa optymizmem przed kolejnymi potyczkami. Po 10. kolejkach Start awansował na 4. pozycję, mając w dorobku 14 punktów (4-2-4, bramki 12-16). Oleśnianie obsunęli się natomiast na 7. pozycję, mając na koncie 11 „oczek” (3-2-5, gole 13-24). W następnej kolejce trampkarze Startu Namysłów zagrają na wyjeździe ze swoimi imiennikami z Dobrodzienia. [KK]

Namysłów, dn. 31.03.2017 r. (piątek) – godz. 16:30
10. kolejka Opolskiej Ligi Trampkarzy

NKS START NAMYSŁÓW – OKS OLESNO 5-0 (4-0)

1-0 Huck 25’
2-0 Kijak 28’
3-0 Wróbel 32’
4-0 Huck 33’
5-0 Kowalczyk 67’

NKS START: Letki – Fiedeń, M.Gacek, J.Kowalczyk [k], A.Kowalczyk, Makowski, Maryniak, N.Morga, M.Oleśków, Raduchowski, Wojciaczyk.
Grali ponadto: D.Gacek, Bociański, Dobroć, Huck, Kałużny, Kijak, Wróbel.
Trener: Kamil BŁACH.

OLESNO: Sitek – Bawej [k], Ceglarek, Flak, Janicki, Konieczny, Kuźnik, A.Prochota, Sabok, J.Skonieczny, M.Skonieczny.
Grali ponadto: Gruca, Dębski, Huć, Owczarek, M.Prochota, Świtalski, Zug.
Trener: Krzysztof MERYK.

Sędziował: Jan Długokęcki (KS Opole).