Start Namysłów
Zaloguj Zarejestruj

Logowanie do konta

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stwórz konto

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Imię *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zweryfikuj hasło *
Email *
Zweryfikuj email *
Captcha *

Triumf Startu Namysłów w EURO!

Odsłony: 4962

Start Namysłów wygrał EURO i to nie żart! Na początku września Nasza drużyna z rocznika 2007 wzięła udział w mocno obsadzonym ogólnopolskim turnieju "Euro Olimpionik" w Baranowie, który miał formułę zbliżoną do tej, jaka obowiązywała podczas czerwcowych Mistrzostw Europy we Francji. W turnieju wzięło udział 24 zespoły, które zostały podzielone na 6 grup po 4 drużyny. Awans do 1/8 finały uzyskiwały po dwie najlepsze ekipy oraz najlepsze drużyny z trzecich miejsc, po czym rywalizowano w systemie pucharowym, dokładnie tak jak we Francji. Mecze trwały 13 minut, a na boisku walczyło 5 zawodników + bramkarz. W turnieju udział wzięły takie kluby jak: Calisia Kalisz , Centra Ostrów Wielkopolski, Rodło Opole, AP Duda Wrocław, MGOKIS Praszka, Pogoń Zduńska Wola, WKS Wieluń oraz AP Reiss Kalisz. Nasze czerwono-czarne nadzieje po raz kolejny pokazały klasę, tym razem dosłownie deklasując konkurencję. Podopieczni Kamila Bilińskiego wygrali wszystkie 7 meczów turnieju, zdobywając 20 bramek, a tracąc tylko 4. W tak ciężkim turnieju jest to wielki godny podkreślenia. Co ważne, nasza drużyna prezentowała (co podkreślali wszyscy trenerzy) bardzo dobrą grę, wysokie umiejętności techniczno-taktyczne, ale też – co już jest naszą klubową tradycją – ogromną wolę walki i zaangażowanie w grze. Co dla nas szczególnie miłe organizatorzy turnieju stwierdzili, że Start Namysłów chyba jeszcze nigdy w swojej historii nie miał tak mocnej drużyny młodzieżowej jak ta z rocznika 2007. Na zakończenie turnieju dzieciaki otrzymały zasłużone złote medale oraz okazały puchar, zaś dodatkowe wyróżnienie spotkało Maćka Romaniuka, który głosami trenerów został wybrany MVP całego turnieju. Gratulacje! [KB]

Kadra Startu Namysłów: Wąsik – Ostolski (1 gol), Bryła (1 gol), D.Romaniuk (4 gole), Klim, Dworak, Spór, Borczyk (1 gol), Furmański (6 goli), M.Romaniuk (6 goli), Janczak. Trener: Kamil BILIŃSKI.
Gol samobójczy: 1.

„EURO OLIMPIONIK” Baranów (powiat kępiński, woj. wielkopolskie)
03.09.2016 r.
MECZE STARTU NAMYSŁÓW
grupowy nr 1 Start Namysłów – Pogoń Zduńska Wola
(Furmański, D.Romaniuk, samobójczy)
3-2
grupowy nr 2 Raszkowianka Raszków – Start Namysłów
(Ostolski, M.Romaniuk, D.Romaniuk)
1-3
grupowy nr 3 Start Namysłów – Centra Ostrów Wlkp.
(Furmański)
1-0
1/8 finału Start Namysłów – Mogre Mokrsko
(Furmański 2, M.Romaniuk 2, D.Romaniuk)
5-0
1/4 finału Start Namysłów – Strażak Słupia
(Bryła, M.Romaniuk)
2-1
1/2 finału Start Namysłów – MGOKiS Praszka
(D.Romaniuk, M.Romaniuk, Furmański, Borczyk)
4-0
finał Start Namysłów – WKS Wieluń
(Furmański, M.Romaniuk)
2-0

 

“EURO OLIMPIONIK” TOP-6 TURNIEJU:
L.P KLUB
1. Start Namysłów
2. WKS Wieluń
3. Pogoń Zduńska Wola
4. MGOKiS Praszka
5. Rodło Opole
6. AP Duda Wrocław

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze
Komentarze | Dodaj własne
  • Brak komentarzy