LM: OKS Olesno - Start II Namysłów 8-0

Odsłony: 4489

Lider z Olesna potwierdził w piątkowe popołudnie swoją klasę, pewnie wygrywając z rezerwową drużyną młodzików Startu Namysłów. Zawodnicy gospodarzy, którzy do tego spotkania nie stracili w rozgrywkach nawet punktu, już do przerwy wypracowali sobie ogromny zapas bramkowy, prowadząc aż 6-0. Namysłowian już w 2’ napoczął Jan Dębski, który tak rozochocił się tym faktem, że w 16’ miał już na koncie hat-tricka. W jego ślady poszli następnie bracia Prochota, do spółki pokonując namysłowskiego bramkarza także 3-krotnie. W międzyczasie do siatki trafił też Ceglarek oraz Górski i ostatecznie skończyło się na rezultacie 8-0. Czerwono-czarnych warto pochwalić za ambitną postawę po przerwie, bo mimo, że wyraźnie od rywali odstawali, to jednak determinacją i ofiarnością zdołali uchronić się przed dwucyfrówką. [KK]

Olesno, dn. 11.11.2016 r. (piątek) – godz. 13:00
11. kolejka Ligi Młodzików, grupa I Kluczbork

OKS OLESNO – START II NAMYSŁÓW 8-0 (6-0)

8-0 A.Prochota 51’

OLESNO: Kazior – Ceglarek [k], J.Dębski, P.Dębski, Górski, Kalinowski, A.Prochota, M.Prochota, Ticman.
Grali ponadto: Kubas, Owczarek, Parkitny, Siemski.
Trener: Krzysztof MERYK.

START II: Hrebenyk – Białowąs, Kobryń [k], Kot, Kwiatkowski, Pietrusiak, Saganowski, Semkijasz, O.Warowy.
Grał ponadto: Łukasiewicz.
Trener: Krystian BŁACH.

Sędziował: Robert Kantner (KS Opole).